Yeni clio 1.2 120 hp icon

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel fiyat almışsınız. hayırlı olsun tekrardan eşim kullanmayacak olsa bende manuelini alırdım. manuel kullanmanın zevki ayrı...

EserTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam. ben icon 2016 model 640 km.de ikinci el buldum. 56000 liraya denk geldi. biraz şanslıydım. satan kişi eşine almış. eşi 3 defa binip ufak diye istememiş. araç oturdukları sitenin kapalı otoprklarındaydı. araçta siyah jant, vs var. renk mistral mavi

Makinaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım bugun geldi arkadaşlar. Arabayı alırken 120 BG manuellerin 5 vites olduğu söylenmişti kataloglardada öyleydi bu beni düşündürüyordu fakat bugun aracımı görmeye gittiğimde 6 vites olduğunu gördüm :D bilmeyen arkadaşlarda bilgilenmiş olur böylece

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu araç çok iyi alternatif bence.Vergi avantajı var ,hafif kasaya oldukça güçlü motor .Bu aracı 130hp GT diye satsalar bile olur.

6 Vites olması ise mükemmel :eyv uzun yolda büyük konfor ve yakıt tasarrufu :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracım bugun geldi arkadaşlar. Arabayı alırken 120 BG manuellerin 5 vites olduğu söylenmişti kataloglardada öyleydi bu beni düşündürüyordu fakat bugun aracımı görmeye gittiğimde 6 vites olduğunu gördüm :D bilmeyen arkadaşlarda bilgilenmiş olur böylece
O motor gücüne 5 ileri zaten olmazdı, hayırlısı olsun...

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın :)

m_y_z_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç süper arkadaşlar ama yakıt biraz fazla benim şuan İstanbul,yoğun trafik,kısa mesafe ve kış şartları ortalamam 9.3 çok fazla benzinde 5,17 tl oldu bilmem ne yapıcaz umarım benzin fiyatları daha da yükselmez yoksa araçdan memnun olduğum halde satmak zorunda kalıcaz.

Makinaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç süper arkadaşlar ama yakıt biraz fazla benim şuan İstanbul,yoğun trafik,kısa mesafe ve kış şartları ortalamam 9.3 çok fazla benzinde 5,17 tl oldu bilmem ne yapıcaz umarım benzin fiyatları daha da yükselmez yoksa araçdan memnun olduğum halde satmak zorunda kalıcaz.

sizin aracınız otomatik mi ?

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün Ankara-Bursa yaptım. yarın da geri dönüş var. ilk başta arabanın uzun yol performansı iyi. yorucu olmadı yolculuk. keyifli bir sürüşü var. benzin performansına gelirsek. okuduklarım incelediklerimle doğru orantılı oldu. daha yeni olduğu için düşük bir değer beklemiyordum ve klima açık yaptım yolculuğu. klima 1/3 oranı kadar arttırıyor yakıt tüketimini. ortalama 5.8 yaktım klima kapalı havalandırma olsa sanıyorum 5.3-5.2 gibi olurdu tüketimim.(eco modda kullandım, çoğu zamanda hız sabitleme (100km) açıktı) ben araçtan genel olarak memnunum. tavsiye ederim. dönüş yolunda klima kapalı havalandırmayı kullanarak yapacağım. döndükten sonra onun da bilgilendirmesini yaparım. herkese saygılar

Bu havada ne kliması onu anlayamadım. Açıklar mısınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

EserTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hava soğuk dostum. Isıtmak için de klima kullanılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi