Yeni clio 1.2 120 hp icon

piyanist3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kazasız belasız....

Makinaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracımı teslim aldım cuma günü 230 km yol yaptım araç manuel. Bayi ilk 120 bg manueli bana satmış. İlk izlenimlerim motor çok sessiz içerden duyulmuyor, ses yalıtımı b segmentine göre oldukça başarılı, vites geçişleri çok güzel yeterli 6 ileri olmsı büyük avantaj, torpidoda ışıklandırma var makyajsız kasada yotu sanırım, viraj içi aydınlatma var, follow me home var, star stop var çok güzel çalışıyor, hill holder çok iyi çalışıyor, aynalar otomatik katlanıp açılıyor kapı kilitlenince, led farlar çok başarılı olmuş hakkını vermek lazım, birde cam açma tuşlarında ışık yoktu sanırım makyajlı kasada var. Son olarak ş.içi ş.dışı karışık yakıt ortalamam 5.9lt bence çok iyi bi değer hem yeni hem benzinli araç için dahada düşeceğini düşünüyorum. herkese kazasız keyifli sürüşler dilerim. Herhangi bir sorusu olan sorabilir bildiğim kadarıyla cevaplamya çalışırım:)

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hayırlı olsun, biraz resim eklerseniz daha güzel olurdu...

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela ve arıza göstermesin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın allah kaza bela vermesin
Bu arada yokuşlarda çekişi nasıl aracın [emoji848]

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracımı teslim aldım cuma günü 230 km yol yaptım araç manuel. Bayi ilk 120 bg manueli bana satmış. İlk izlenimlerim motor çok sessiz içerden duyulmuyor, ses yalıtımı b segmentine göre oldukça başarılı, vites geçişleri çok güzel yeterli 6 ileri olmsı büyük avantaj, torpidoda ışıklandırma var makyajsız kasada yotu sanırım, viraj içi aydınlatma var, follow me home var, star stop var çok güzel çalışıyor, hill holder çok iyi çalışıyor, aynalar otomatik katlanıp açılıyor kapı kilitlenince, led farlar çok başarılı olmuş hakkını vermek lazım, birde cam açma tuşlarında ışık yoktu sanırım makyajlı kasada var. Son olarak ş.içi ş.dışı karışık yakıt ortalamam 5.9lt bence çok iyi bi değer hem yeni hem benzinli araç için dahada düşeceğini düşünüyorum. herkese kazasız keyifli sürüşler dilerim. Herhangi bir sorusu olan sorabilir bildiğim kadarıyla cevaplamya çalışırım:)

Manuel 5 vites
Edc Sanzıman 6 vites

adRMN2.jpg

Hayırlı olsun .

Makinaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Manuel 5 vites
Edc Sanzıman 6 vites

adRMN2.jpg

Hayırlı olsun .

oradaki yanlış aldanmayın ona aracımı 2 gündür kullanıyorum gayette 6 vites manuel :D alırken bende 5 vites biliyordum hatta satış danışmanıda öyle biliyordu araç bi geldi 6 vites bizde bilmiyoduk makyajlı kasada üretime başladı manueli ilk defa size satıyoruz dedi o yüzden bilgilendirme amaçlı yazdım bu yazıyı

Makinaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın allah kaza bela vermesin
Bu arada yokuşlarda çekişi nasıl aracın [emoji848]

bugun 4 kişi yolculuk yaptım rampada nasıl diye deniyim dedim gaza yüklendiğiniz anda hızlanmaya başlıyor düzmüş rampaymış farketmiyor araç yardırıyor

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı aracın kırmızısını aldım henüz teslim almadım 6 vitesi duyunca mutlu oldum şimdi :)