Yeni clio 1.2 120 hp icon

Makinaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen arkadaşların dediği gibiymiş. İlk konuştuğum servis elemanının ses tonu biliyormuş izlenimi yaratmadı bende. Farklı iki servisi daha aradım. Arkadaşların dediği doğrultuda cevap verdiler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamamdır abi bilgilendirme için teşekkürler

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisler çok bilgisiz. Ben aracı alırken opsiyonlar konusunda bile çok bilgisizlerdi.

EserTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamamdır abi bilgilendirme için teşekkürler

Valla ben sesinden anladım adamın bilmediğini. Zaten bir şey yaptıracaksan bir kaç yerden bilgi almak lazım. Örtüşüyorsa o şekilde ne yaptırılacaksa yaptırılmalı. Teşekkürler

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada benim araç 75 beygir manuel Yen'i kasa. 5.8i ben şehir içi yapıyorum. Uzun yolda 4.8 civarı oluyor. Araç 1200 km de. Sizin tüketim bana fazla geldi. Tork daha Yüksek 120 beygirin. Uzun yolda 75 beygirden daha az yakması lazımdı diye düşünüyorum. Pek bilgim yok bu konuda. Yanılıyor olabilirim. Ama merak ettim bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

EserTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada benim araç 75 beygir manuel Yen'i kasa. 5.8i ben şehir içi yapıyorum. Uzun yolda 4.8 civarı oluyor. Araç 1200 km de. Sizin tüketim bana fazla geldi. Tork daha Yüksek 120 beygirin. Uzun yolda 75 beygirden daha az yakması lazımdı diye düşünüyorum. Pek bilgim yok bu konuda. Yanılıyor olabilirim. Ama merak ettim bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Yok forumlarda da bu şekilde diyor. Zaten fabrika verisi de 4,8 tabii bunu hiçbir zaman tutturamıyorsunuz. 5,3-5.2 benim için iyi. Ayrıca 3000 km.den sonra fabrika verilerini yaklaştığı söyleniyor. Benim şehir işi 7.7. Servise antifriz için götürdüm. Orada ki birisinde de vardı aynı motor arabadan 8.3'ün altına inememiş hiç. Bakalım 3000 km dolsun daha sağlıklı olacak. Bir de benim gittiğim yerler genelde yokuş yukarı. Ondan da biraz yüksek şu an.

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ortalama tüketim özellikle benzinli araçlarda sen ile gaz arasındaki ilişkiye bağlı ben ş.içi 9 ltde gördüm 6 lt de kalkışlarda kafayı ne kadar hızlı kaldırdığın ara hızlanmalar vites değişimleri bunlar hepsi etken

EserTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok forumlarda da bu şekilde diyor. Zaten fabrika verisi de 4,8 tabii bunu hiçbir zaman tutturamıyorsunuz. 5,3-5.2 benim için iyi. Ayrıca 3000 km.den sonra fabrika verilerini yaklaştığı söyleniyor. Benim şehir işi 7.7. Servise antifriz için götürdüm. Orada ki birisinde de vardı aynı motor arabadan 8.3'ün altına inememiş hiç. Bakalım 3000 km dolsun daha sağlıklı olacak. Bir de benim gittiğim yerler genelde yokuş yukarı. Ondan da biraz yüksek şu an.

Aynen ama otomatik viteste tamamen senin gaz pedalı ile olan ilişkin belirliyor. Ama altta 120 bu. varken de arada eco moddan çıkıp basıyor insan [emoji846][emoji846][emoji846][emoji846]

m_y_z_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen ama otomatik viteste tamamen senin gaz pedalı ile olan ilişkin belirliyor. Ama altta 120 bu. varken de arada eco moddan çıkıp basıyor insan [emoji846][emoji846][emoji846][emoji846]

aracı eco moddan çıkarınca arap atı gibi şahlanıyor bu çok hoşuma gidiyor.ama benzin aklıma gelince hemen eco mod a alıp ayağımı gazdan çekiyorum.

EserTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı eco moddan çıkarınca arap atı gibi şahlanıyor bu çok hoşuma gidiyor.ama benzin aklıma gelince hemen eco mod a alıp ayağımı gazdan çekiyorum.

Aynen [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

EserTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bugün arka stop çıta, camlara çıta, far kaşı ve kapı eşiği krom çıta taktırdım. Bagaj çıtası yan kapı krom çıtalar ve ön ızgara da krom çıta vardı. Mavi renkte baya güzel durdu. Havalar müsade eder yıkatırsam fotoğraf koyarım [emoji23]Cam rüzgarlığı taktırsam mı bilemedim. Sigara içmediğim için ihtiyaç olur mu acaba karar veremedim.