Yeni sandero stepway & clio 4 touch

Sence Hangi Arac ?

• Kullanılan toplam oy
    32

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 4 alınmalı ayrıca 75hp degil 90hp clio 4 ler arkadaşıma aldık bir bucuk ay oldu touch oldukça memnun stepway e gelince dacia cılar yanlış anlaya bilir fakat ikinci eli her türlü bitik böyle olmayada devam edicek cünkü renault modelleri oldukça uygun fiyatlarla satılıyor ayrıca clio4 symboller kadar piyasaya hakim olucak ve yedek parça vs fiyatı oldukça uygun olucak çünkü oldukça cok satıldı :)

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla stepway çok güzel bence :) Ama 2. eli konuşulur.. Clio 4 diyorum o yüzden..

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Touch modelininde 90 hp dci si var kardeşim,Dacia da fena bir seçim değil bence...
onada baktım o çok para be abi..gönül ister en fuulunu almak ama şuan okadar açılamam evden işe getirsin götürsün yeter..eşek gibi binicem valla hiç birşey yapmayı düşünmüyorum :)
Daciada Malzeme İscilik Kalitesi Bana Gore İyi Degil
Dacia Kullananlar Kizmasinlar Ama Fiyat Farki Kadar İscilik Ve Malzeme Kalitesi Var Arada
Ve Satarken Dacia Reno Gibi Degil Buda Bir Tesbit Bana Ait Tabi Polemige Luzum Yok

o kalite benide düşündürüyor abi gidip yakından bakmakta fayda var..acaba yeni sanderonun işçilik kalitesini arttırmışlarmıdır..öyle deniyor çünkü..

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clıo 4 mukemmel duruyor durusu yeter yanı.. durus artı amblem artı malzeme kalıtesı 5 bın edermı bılemem :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Gecen Guven Altanda İnceledim Eskiye Nazaran Daha İyi Fakat Clio 4 E Gore Yine Zayif Bende Dacia Dustere Bakiyorum Epeydir Ama Hic İsinamadim Kangooya Aksine Daha Sıkı Sarildim ;)

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İkinci el riskini göze almaya değmez, aynı ikilme düşmüş biri olarak clio 4 diyorum.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
onada baktım o çok para be abi..gönül ister en fuulunu almak ama şuan okadar açılamam evden işe getirsin götürsün yeter..eşek gibi binicem valla hiç birşey yapmayı düşünmüyorum :)

o kalite benide düşündürüyor abi gidip yakından bakmakta fayda var..acaba yeni sanderonun işçilik kalitesini arttırmışlarmıdır..öyle deniyor çünkü..
Eskisine göre iç mekan kalitesi daha üst seviyede kardeşim,fuarda yakından inceledim...