Yeni sandero stepway & clio 4 touch

Sence Hangi Arac ?

• Kullanılan toplam oy
    32

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Clio Forever :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burak,
Bence kendini kanıtlamış olan motor, mekanik ve elektrik aksamından oluşan Sanderoyu tercih et. Clio 4 ler daha yeni piyasaya girdi ve servis dönüşleri daha başlamadı. Sandero ise hali hazırda tüm aksaklıkları giderilmiş olan motor ve diğer aksamları üzerinde barındırıyor. İki araç arasında işçilik olarak fark yok. Bunu sana rahatlıkla söyleyebilirim. Bizim garajda iki tane Dacia var. 2004 ve ona güvenerek aldığım 2011 stepway. Sorum şu, neden daha fazla ödeyesin ki?
Sanderoyu al kafa kuş. İstediğin zaman satabilirsin. Servis aynı servis, üretici aynı üretici. Daha ne olsun?

Bursa da ticari araçların neredeyse %85 i Dacia. Bu da herşeyi açıkça ortaya koyuyor

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
biraz önce tepretogullarına gidip inceledim sanderoyu...kalite olarak iyileştirilmiş iç görüntüsü dışa nazaran daha vasat..jantlar kapak ama çelik jant gibi duruyor ellemeden anlayamazsınız..:)navigasyonlu teyipte cd çalma özelliği yok..diğer teypte cd var navi yok..yüksekliği dusterdan 3 cm düşük ama gözle anlayamıyorsunuz yanyana duruyorlardı aynı yükseklikte gibiydiler..iç oturma alanı ve yol görüşü iyi fakat ben oturunca arkamda oturan sıkışıyor,diz mesafesi az,ama oturunca kafa-tavan arası baya geniş..bagaj genişliğide baya var..yol bilgisayarı yok..en üzüldüğüm özellik bu oldu..genel olarak güvenliğe önem vermiş bu sefer dacia..eften püften özellikleri kaldırmış..zaten o özelliklerde olsa 40 binden başlar ve clionun önünü keserdi...sonuç olarak büyük ihtimal sandero olacak gibi..navigasyonsuz,yedek lastikli siyah renk en dolusu 33.500 e bırakıyorlar..siyah renk ellerinde yokmuş 15gün sonra gelir dendi..bakalım hayırlısı diyelim...evdekiler pek yeni araba almamı istemeselerde bir şekilde ikna edip alıcam diye düşünüyorum..:)bu hafta içi netlik kazanır..

Stepway Degil Mi 90 Hp Dci
Siyahi Ve Kirmizisida Guzel Hadi Hayirlisi
Fiyat İyi 90 Hp İse 2012 Mi 2013 Mu Olacak Peki ?

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sıfır yerine 2-3 yasında temiz bir c segmenti araç alınabilir o paraya böylelikle satarken zarar edilmez hemde daha konforlu bir araca binilir.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burak,
Bence kendini kanıtlamış olan motor, mekanik ve elektrik aksamından oluşan Sanderoyu tercih et. Clio 4 ler daha yeni piyasaya girdi ve servis dönüşleri daha başlamadı. Sandero ise hali hazırda tüm aksaklıkları giderilmiş olan motor ve diğer aksamları üzerinde barındırıyor. İki araç arasında işçilik olarak fark yok. Bunu sana rahatlıkla söyleyebilirim. Bizim garajda iki tane Dacia var. 2004 ve ona güvenerek aldığım 2011 stepway. Sorum şu, neden daha fazla ödeyesin ki?
Sanderoyu al kafa kuş. İstediğin zaman satabilirsin. Servis aynı servis, üretici aynı üretici. Daha ne olsun?

Bursa da ticari araçların neredeyse %85 i Dacia. Bu da herşeyi açıkça ortaya koyuyor
stepwayde kararımı verdim kardeşim yorumun için sağol:eyv bir aksilik olmazsa bu yıl bitmeden alıyorum...
Stepway Degil Mi 90 Hp Dci
Siyahi Ve Kirmizisida Guzel Hadi Hayirlisi
Fiyat İyi 90 Hp İse 2012 Mi 2013 Mu Olacak Peki ?
abi 90 hp motor..2013 model
sıfır yerine 2-3 yasında temiz bir c segmenti araç alınabilir o paraya böylelikle satarken zarar edilmez hemde daha konforlu bir araca binilir.
o şekil çok düşündüm kardeşim ama baktıgım arabalara güvenemedim..çok kazalı araba var..birde dizel olunca km ler tavanlarda..o yüzden hiç bulaşmyım diyorum..

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
stepway mantıklı seçim o zaman, hayırlı olsun

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun :eyv

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Fiyat Renk Gayey İyi 5.000 E Oho Neler Yapilir Neler Yapistir Gitsin Tazecik Fotolardan Mahrum Birakma Bizi

atacanaslan

RK CLİO III,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Noldu abi aldınmı arabayı ?

39 BB 151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
stepwayde güzel araç ama eğer biraz modifiye merakınız varsa clio derim çünkü stepwaye bence sadelik daha çok yakışıyor