Yeni sandero stepway & clio 4 touch

Sence Hangi Arac ?

• Kullanılan toplam oy
    32

Gokay

Gökay SALMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim sana clio4 yakışır be takılma sen aradakı 5000 lira farka..:D

ertuğrul güler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Madem araba olsun diye binceksiniz o zaman dacia alın derim 5bin liraya kaç bin km yol yaparsınız onu düşünün benim fikrim bu yönde. 2. elde clioda 2 bin lira zarar ederseniz daciada 4 bin lira zararınız olur totalde 3 bin lira kar etmiş olursunuz he ben clio4 e bayılıyorum bunu almalıyım diye düşünüyorsanız orası ayrı tabi.

CLIORS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
34 bine o resimdekinin aynısı sanderoyu veriyorlarsa bir dk bile düşünme al.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Ankete Gel RFC Burak Dinlere Hangisini Alalim
Mevzu Buyuk Ahali

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben iki gün önce yeni dacia sandero stepway almaya gittim renault bayiisine,adamların araçtan bile haberleri yok,bana eski kasayı satmayı çalışıyorlar.Yok daha çıkmadı,sistemde gözükmüyor,yok daha o gelmez bir seneyi bulur gibi şeyler.... Bunları bana diyen satış müdürü ! şaştım kaldım.Diyorum reklamları dönüyor,sitelerinde fiyatları bile açıklandı,hayır yok daha diyorlar bana.Her neyse symbolde kampanya varmış, stepway almaya diye gittik,hemen son symbolü kaptık :) .Büyük ihtimalle ileride alacağım 2-3 araç dacia sandero stepway olacak,tabi fikrim değişmezse o zamana kadar. He birde şu var,kendim kullanacağım,özel aracım olacak desem, hiç affetmem clio 4 ün en fulunu alır geçerim.

ömür_37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio tartışılmaz tabiki ama sandero stepway alıp aradaki 5 bin tl lik farkla bi şekil yapabilirsin güzelde olur hani:)

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ikisi arasında aman aman bir fark göremedim inceledim de şimdi . fiyat dısında ama ben de clio 4 cü lerdenim ben arada kalsam clio alırdım .

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Dacia'lara bir başka gözle bakıyorum artıkqwama dostlarında dediği üzere reno amblemi ve 2.el satışı açısından 4 diyoruz mecburen....................

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio:eyv

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biraz önce tepretogullarına gidip inceledim sanderoyu...kalite olarak iyileştirilmiş iç görüntüsü dışa nazaran daha vasat..jantlar kapak ama çelik jant gibi duruyor ellemeden anlayamazsınız..:)navigasyonlu teyipte cd çalma özelliği yok..diğer teypte cd var navi yok..yüksekliği dusterdan 3 cm düşük ama gözle anlayamıyorsunuz yanyana duruyorlardı aynı yükseklikte gibiydiler..iç oturma alanı ve yol görüşü iyi fakat ben oturunca arkamda oturan sıkışıyor,diz mesafesi az,ama oturunca kafa-tavan arası baya geniş..bagaj genişliğide baya var..yol bilgisayarı yok..en üzüldüğüm özellik bu oldu..genel olarak güvenliğe önem vermiş bu sefer dacia..eften püften özellikleri kaldırmış..zaten o özelliklerde olsa 40 binden başlar ve clionun önünü keserdi...sonuç olarak büyük ihtimal sandero olacak gibi..navigasyonsuz,yedek lastikli siyah renk en dolusu 33.500 e bırakıyorlar..siyah renk ellerinde yokmuş 15gün sonra gelir dendi..bakalım hayırlısı diyelim...evdekiler pek yeni araba almamı istemeselerde bir şekilde ikna edip alıcam diye düşünüyorum..:)bu hafta içi netlik kazanır..