Benim emektarım :)

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alper acilen fotoğrafları görmem lazım...:D

Abi düzgün foto çekemdik ama uğur abimin clio kadar düştü bakınca aşırı derecede düşmemiş gibi görünüyor ancak eski haline bakıcak olursak bariz camurluk aralıkları kapandı aracın clio yu kullanan bilir gerçekten yüksek :D arka taraf tamamen kapandı ön camurluk çemberi daha yukarıda oldugu için bir parmak boş gibi oldu :) ama en kısa zamanda foto çekicegim :)

bu arada abi RS panjuru da taktım :)

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Uploaded with ImageShack.us
su anda rs panjurlu hali :) burda yay da var ancak yandan resmi yok aracın :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Of of offf çok güzel olmuş önden görünümü...:eyv
Maşallah Allah kaza bela vermesin...
Yeni resimler bekliyoruz acilen...:D

Bende yay derdine düştüm Burak ilgileniyor bakalım bekliyoruz...:)

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi 5 cm ideal burak ta biliyor benim kafa yapısını :) aşırı dip bir basıklık yok oraya buraya arabanın altını takıcam derdi yok rahatça binersin aracına öte yandan 3.5 cm hemen hemen hiç birşey fark etmiyor uğur abi de tecrübelerini yazar buraya muhtemelen zaten konusunda da paylaşmış clio bölümünde 5 cm gerçekten clio nun ilacı :) teşekkürler bu arada abi :)

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgim var abi aracından da Burak'ın ilgilendiginden de su haliyle bile bi 5 cm lik yayın gideri var abi ama kullanılan marka önemli bence 3.5cm in üzerine çıkıldıkça sertleşme başlıyor oda yayların karakterlerine göre sertlik durumları değişiyor bildigin gibi abi :) ben eibach ten memnunum arkdaşların memnun oldukları başka firmalar varsa onlarda yazdıkça orta yol bulunur :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulacağız bi orta yol hayırlısı bakalım...:)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Alper havaalanı kavşağında beklemedeyim gelde drag yapalımhehebu arada Nisan sonunu boş bırak kardeşim:naber

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla Alper merak ettim şu yeni halini clio symbolün. Yalnız şeyden korkuyorum benimki seninkini görünce kıskanır kesin, bende niye yok böyle şeyler diye. Yakınlarda bi mini olur midi olur maxi olur bi buluşma yapalım tanıştıralım sümbülleri :))

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla Alper merak ettim şu yeni halini clio symbolün. Yalnız şeyden korkuyorum benimki seninkini görünce kıskanır kesin, bende niye yok böyle şeyler diye. Yakınlarda bi mini olur midi olur maxi olur bi buluşma yapalım tanıştıralım sümbülleri :))

benim araç antalyaya aşırı sık gelmiyor geldigimde de yerinde durmuyor :D :D yakında tekrar getiricem o zamana denk gelirse bende aranızda olurum :)