Clio 4 Touch ta olmayan ECO Mod

Kashuki

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar eco da çalışırken ( yeşil,turuncu,kırmızı) ışık yanıyor mu?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayir isik yanmiyor.ayrica bence buu eco modu gozunuzde buyutmeyin.en azindan benim kullandigim yol kosullarinda tuketime olumlu bir etkisini gormedim.hergun ayni yolu 4 kere gidiyorum yolcu sayim da hep ayni.araci hantallastiriyor sadece.ayrica sakin kullanan biriyimdir oyke gazi koklemem.

Kashuki

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim söylemek istediğim;sürüş anında verimli kullanıp kullanmadığını belirten(uygun=yeşil,agresif=kırmızı),km saati altında yatay, uzun lamba.

HESAPÇI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Size katılıyorum. Bende eko modunu çok test ettim ve yakıta pek etkisini hissetmedim üstüne araç hantallaşıyor ve gaz verdiğin halde ivmelenmiyor. Hele ki birkaç kişi varsa arabada e kadar gaz versen de hızlanmıyor

erdaluyanik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 model symbol joy 1.2 75bg benzinli aracım var, yetkili servise gittim araca alarm taktırdım. Alarmdan sonra eco ışığı yanmaya başladı. Teknisyen arkadaşa sordum: bu araçlarda eco için düğme yok, zaten aracımı getirmeden öncede eco ışığı yanmıyordu dedim, ancak ne hikmetse aracıma alarm takıldıktan sonra eco ışığı yandı. Müdahale ettiler, bir kaç kez yazılım attılar ama ışığı söndüremediler, halen yanıyor, aracımın gerçekten eco ya geçip geçmediğini anlayamadım, ama 4.viteste araç ne kadar basarsam basim kendi bildiğini okuyor, ben bu işi bir türlü çözemedim???

Van Gogh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 Model Touch Paket Clio 4 aracım var. Sadece bir tuş yardımı ile ECO Modu aktif hale getirebiliyoruz sanırım, doğru mudur?

sntrk61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde 2013 captur touch var eco moda iken ışık felan yanmıyor touc modeller böyle midir acaba

zaokal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 2013 1.5 dci 90lık touch. Tuşu taktım ve tuşa basınca göstergede ECO yazısı yanmaya başladı. fakat performans olarak pek değişiklik göremedim,ışık yandığına göre çalıştığını düşünüyorum