DDT4ALL uygulama kurulumu, kullanımı ve fluence/megane gizli özelliklerin açılması

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm size bi konu danışmak istiyorum bu cihazı arabaya taktıktan sonra araç çalışıyor olması lazımmı yoksa kartı taksak yeterlimi bizaman sonra araç otomatik enerjiyi kesiyor dtt4ll odb2 den bahsediyorum

Bu arada uzun süreli yazılım işlemlerinde yetkili servis aracın aküsünün bitme ihtimaline karşılık harici akü bağlıyor araca. Bu da aklınızda olsun.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

technologyst

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dowload linki sadece premium üyelere açık biz indiremiyoruz normal linki alabilirmiyiz. yada yeniden yükeyebilirmisiniz.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dowload linki sadece premium üyelere açık biz indiremiyoruz normal linki alabilirmiyiz. yada yeniden yükeyebilirmisiniz.
Şu anda dışarıdayım eve geçtiğimde kontrol eder yüklerim tekrar.

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

technologyst

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu anda dışarıdayım eve geçtiğimde kontrol eder yüklerim tekrar.

başkan youtube daki linkten hallettim 2015 fluence de x38 motor koduyla işlem yaptım sorun çıkmadı zaten araç icon sadece dış sıcaklık ile psi yaptım yalnız merak ettiğim bir şey var şu yatay anlık yakıt göstergesini değiştirebiliyormuyuz yada artırabiliyormuyuz 15 sınırını bulursan bir haber verirmisin. Yerini.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
başkan youtube daki linkten hallettim 2015 fluence de x38 motor koduyla işlem yaptım sorun çıkmadı zaten araç icon sadece dış sıcaklık ile psi yaptım yalnız merak ettiğim bir şey var şu yatay anlık yakıt göstergesini değiştirebiliyormuyuz yada artırabiliyormuyuz 15 sınırını bulursan bir haber verirmisin. Yerini.
Fluence lerde clio lar gibi sorun olmuyor. İşlemler zaten var veya yok şeklinde düzenleniyor. Yatay anlık gösterge ile alakalı"cluster" içerisine bir bakın. Gösterge ile ilgili işlemler cluster altından yapılıyor ama tam olarak hangi menü bilemiyorum. İşlemi yapmadan önce uygulamadan ekran görüntüsü mutlaka alın. Yanlış bir işlem olursa eski haline getirmeniz daha kolay olur. Bahsettiğiniz yatay bar olayini bugraya bir sorayım o biliyordur belki.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Grafikte herhangi bir değişiklik olmuyormuş maalesef.

technologyst

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok tşkler bende bulamadım zaten ama araç icon olunca diğer tüm özellikler açıktı sadece ekrana saat ile ısıyı aldım oda andorid navigasyon takılı olduğundan saat ayarı yapamıyorum :) gece 12 de aküyü sökecem yoksa olmayacak sanırım diğer herşey güzel çalışıyor.

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok tşkler bende bulamadım zaten ama araç icon olunca diğer tüm özellikler açıktı sadece ekrana saat ile ısıyı aldım oda andorid navigasyon takılı olduğundan saat ayarı yapamıyorum :) gece 12 de aküyü sökecem yoksa olmayacak sanırım diğer herşey güzel çalışıyor.

Joy Touch İcon ve Diğer Paketler Fark Etmez Hepsinde Aynı Şekilde Ayarlanıyor Göstergede...

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elinize sağlık.