Fluance Gizli Özellikler

REGAİP

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim aracım 2012 dinamik kartlı sistem camlar açıkken dışardan kartla kapatmıyor bu sorunu nasıl çözerim başka bir arkadaşımda aynı yaş be modelde fluance var onun ki kapatıyor.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim aracım 2012 dinamik kartlı sistem camlar açıkken dışardan kartla kapatmıyor bu sorunu nasıl çözerim başka bir arkadaşımda aynı yaş be modelde fluance var onun ki kapatıyor.

Bu uygulama ile yapilir buyuk ihtimalle.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ArkadaÅŸlar benim aracım 2012 dinamik kartlı sistem camlar açıkken dışardan kartla kapatmıyor bu sorunu nasıl çözerim baÅŸka bir arkadaşımda aynı yaÅŸ be modelde fluance var onun ki kapatıyor.

Denemek lazım ama büyük ihtimalle açılır hocam..

sduzgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet ddt4all guzel bir uygulama yazandan allah razi olaun [emoji51] bu uygulama ile ozellikleri acip bedavadan para kazananlarin onunu de bir nebze olsun kesmis oldu. Videolar ile adim adim ilerleyerek bilmeyen biri bile rahatlikla yapabiliyor artik. Benim yapamadigim tek sey saga sola donuste sislerin aktif edilmesi. Bu ozellik acilabiliyor mu bilmiyorum fakat aciliyorsa ve acabilen varsa anlatirsa sevinirim :)

bu programı normal bilgisayara kurarak normal bilgisayar ile mi yapılıyor özellikler yoksa ayrı bir cihaz mı gerekiyor

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu programı normal bilgisayara kurarak normal bilgisayar ile mi yapılıyor özellikler yoksa ayrı bir cihaz mı gerekiyor

Linkteki dosyayi bilgisayariniza kurduktan sonra birde obd cihazi almaniz lazim ama dikkat edin araciniza uygun olan obd cihazini (usb,wifi veya Bluetooth baglantisi olan ) almaniz gerekiyor.

yolgezer07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım açtığınız uygulamaları nasıl gerçekleştirdiğinizi yazılı veya resimli olarak paylaşırmısınız
sorumluluğu yapan kişide olmak şartıyla program bilgisi olanlar kendileri yapabilirler.
Bugün bir arkadaşın Fluance ın gizli özelliklerini açtık. Açarkende videosunu çektim. Fikir olması dileğiyle..

https://youtu.be/Im8zxqChbsY

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım açtığınız uygulamaları nasıl gerçekleştirdiğinizi yazılı veya resimli olarak paylaşırmısınız
sorumluluğu yapan kişide olmak şartıyla program bilgisi olanlar kendileri yapabilirler.

Bu açtığım ilk fluance tı, menüleri ve seçenekleri ezbere hatırlayamadığım için yanlış bilgi vermek istemem..
İşlemler riskli olduğu içinde forumda detaylı bilgi paylaşmak istemedim. Daha öncede işlemleri yanlış yapıp araçlarını bozan arkadaşlar oldu.. Bu sebeplerden forumda ve videoda detay paylaşmadım Hocam..