Fluence 1.5 DCİ 80bin km bakımı...

zephry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 2015 model 1,5 dci aracımın 80 bin bakımı gelmişti parçaları internetten alıp sanayide ustama bakımını yaptırdım. Devirdaim pompasında herhangi bir sıkıntı olmadığından değişim yoluna gitmedim ama bir dahaki ağır bakımda değiştiririm. Mazot filtresi daha önceki bakımda değişmişti o yuzden değiştirmedim. Parçalar orjinal mais. İşçilik olarak 370 TL ödedim ustaya. Böylece toplam 975 tl ye ağır bakımı halletmiş oldum. Yetkili servise sormadım bile çünkü 2000Tl yi kesin geçerdi. Aracına bakım yaptıracak arkadaşlara faydası olur belki...

Ara Toplam : 500,48 TL
KDV Dahil : 590,57 TL
Kargo Ücreti : 15,00 TL

Genel Toplam : 605,57

Son düzenleme:

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel fiyat.

zoomes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parçaları hangi siteden temin ettiniz acaba ?

zephry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsimleri yazılı parçaların üzerine tıkladığınızda yönlendiriyor siteye ozderrenault.com

bediboy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parçaların orjinalliğini nasıl teyit ettiniz ? bende ankaradayım 2015 dizel otomatik fluence aracıma bakım için almayı düşünüyorum

zephry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parçaların orjinalliğini nasıl teyit ettiniz ? bende ankaradayım 2015 dizel otomatik fluence aracıma bakım için almayı düşünüyorum

polen filtresi ve alternatör kayış rulmanı yan sanayi ama cok problem değil benim için. Diğer parçalar mais takan usta onayladı.