Hız sabitleyici taktırmak için 2004-2005 HB 1.5 veya 1.6 model Şase numarası yardım

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ekranda hata mesaji vermedimi

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ekranda ilk okarak hiz sabitleme sistemini test ediyor sınırlayıcı nın ışığı yanıyor ve test ediyor sönüyor bnde olan bu ama gostergeden gösterge ye değişir

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Enjeksiyon beyninden de actirman gerekiyor soketler de bir sorun olabilir bende cruise control yaptım kangoo aracıma böyle bir sorun yaşamadım

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ekranda ilk okarak hiz sabitleme sistemini test ediyor sınırlayıcı nın ışığı yanıyor ve test ediyor sönüyor bnde olan bu ama gostergeden gösterge ye değişir

Aynen öle bende de bunu yapıyor. ve 2 sn sonrada airbag ve servis ışığı yanıyor. ama söyle bir durum oldu. Cihazı arabaya baglayıp ilk kez aktif edince bu hatayı aldık sonra tekrar kapatınca gitti. Tekrar aktif ettik bu sefer bu hatayı almadık. Yıkamacıya gittim tabi gidene kadar bir kac kez aracı kapatıp actım sorun olmadı. yıkamadan sonra bindiğimde ekran da uyarı veriyordu.

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen öle bende de bunu yapıyor. ve 2 sn sonrada airbag ve servis ışığı yanıyor. ama söyle bir durum oldu. Cihazı arabaya baglayıp ilk kez aktif edince bu hatayı aldık sonra tekrar kapatınca gitti. Tekrar aktif ettik bu sefer bu hatayı almadık. Yıkamacıya gittim tabi gidene kadar bir kac kez aracı kapatıp actım sorun olmadı. yıkamadan sonra bindiğimde ekran da uyarı veriyordu.
Soketler de bir temassızlik olabilir donerkonnettor taktın mı

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankarada iseniz yardımcı olabilirim

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Enjeksiyon beyninden de actirman gerekiyor soketler de bir sorun olabilir bende cruise control yaptım kangoo aracıma böyle bir sorun yaşamadım

Cihaza bağlayıp sadece hız regülatör diye biryer vardı. orayı aktif ettirdi. Birden fazla yer mi var?

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef istanbul dayım.

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Soketler de bir temassızlik olabilir donerkonnettor taktın mı
Hayır durumu şöyle özetleyim.
Sadece sol alt tarafta yani gosterge aydınlatmasının olduğu yerdeki hız ayar düğmesi takılı baska her hangi birşey takılı değil. ne konnektor nede hız arttırma eksiltme tuşları

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Moral bozmak yok. Diğer dügmeleri uydur bakalım ne olicak. Belkide onları algılamadıği için yapıyor.