Hız sabitleyici taktırmak için 2004-2005 HB 1.5 veya 1.6 model Şase numarası yardım

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sana numaramı özelden atıyorum yarin görüşelim

Soket lere bir bak derim ama yazılım yükleme gerekebilir cruise control yazılımı yüklet derim bir yerdeki sıkıntı tetikliyor gecen arkadaşın arabasına tuşları takarken kısa devre yaptı sigorta atti Ozaman da airbag lambasi yanmıştı bağlantılarını bir kontrol ve Sigortaları kontrok et derim motorun içindeki sigirta kutusundan aklıma gelen bu tabi bie incelet arabanı sonuçta varsayimda bulunuyorum

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sana numaramı özelden atıyorum yarin görüşelim

Soket lere bir bak derim ama yazılım yükleme gerekebilir cruise control yazılımı yüklet derim bir yerdeki sıkıntı tetikliyor gecen arkadaşın arabasına tuşları takarken kısa devre yaptı sigorta atti Ozaman da airbag lambasi yanmıştı bağlantılarını bir kontrol ve Sigortaları kontrok et derim motorun içindeki sigirta kutusundan aklıma gelen bu tabi bie incelet arabanı sonuçta varsayimda bulunuyorum

Tamamdır arayacağım sizi.. Soketle ilgili bir şey olabilir. Çünkü döner kontaktörün arkadasındaki kabloyu soktük hız sabitleyeciye giden ucun olup olmadığını görmek için..

Birde airbag ışı koltuk altından kaynaklı olabilir mi? Cünkü temizlik sonrası cıktı bu durum..

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acaba herşey tam takılı değil ondan mı diyeceğim. ama airbag niye yansın ki?

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır döner kondaktor ve airbag ı alsam mı almasam mı emin olamadım.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En ucuz olan önce düğmeler düğmeleri önce dene bu kadar olduktan sonra gerisi gelir

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır döner kondaktor ve airbag ı alsam mı almasam mı emin olamadım.
Bence alma derim bu şekilde yapabilirsin yada orjinal düğmeleri kullanabilirsin
866dbb7d10102a8675306f52251ed4c9.jpg

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence alma derim bu şekilde yapabilirsin yada orjinal düğmeleri kullanabilirsin
866dbb7d10102a8675306f52251ed4c9.jpg

Orjinal dügmelerim var aldım zaten.. ancak ben direksiyonda olmasını istiyorum. Yoksa orjinallikten uzak duruyor.

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En ucuz olan önce düğmeler düğmeleri önce dene bu kadar olduktan sonra gerisi gelir

Maalesef deneyemiyorum Çünkü döner kondaktör girişine giden soketten ek alamıyorum alabilmek için kablosunu soymam lazım. Onu da istemedim.