Kapı açılmıyor

Dairomoreno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sol arka kapım açılmıyor manuel olarak açma şansım var mı içerden denedim ordan da açılmıyor. Tamirciye götürmeden önce burdan bi sorayım dedim yanlış bir şey falan yapar sıkıntı olmasın. Bunu daha önce yaşayan var mı acaba?

nurettin_kapln

Kayıtlı Üye
60-Tokat
karsta falan yaşıyorsan kapı donmuş olabilir. yada merkezi kilit içeride takılı kalmıştır. kilitçi veya kabortacı halleder.

Dairomoreno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
karsta falan yaşıyorsan kapı donmuş olabilir. yada merkezi kilit içeride takılı kalmıştır. kilitçi veya kabortacı halleder.

Çok sıcak bi yerde yaşıyorum kapı açma yeri de çekince geri gitmiyor orda bi arıza olabilir diye düşünüyorum da bu işlemi nasıl yapacaklar araca zarar gelir mi?

nurettin_kapln

Kayıtlı Üye
60-Tokat
Çok sıcak bi yerde yaşıyorum kapı açma yeri de çekince geri gitmiyor orda bi arıza olabilir diye düşünüyorum da bu işlemi nasıl yapacaklar araca zarar gelir mi?
levyeyle kanırtırlarsa zarar verir. başka türlü zarar gelmez

nurettin_kapln

Kayıtlı Üye
60-Tokat
Aynen ben de ondan korkuyorum başka türlü nasıl açılabilir ki neyse götüreyim bakalım ustaya kolayca hallolur inşallah
içeriden güç uygulayarak iterler belki açılır açılmazsa hocam tekrardan geçmiş olsun.

tolgakmg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Kapı döşemesini çerden açmayı deneyin. Muhtemelen sadece kapı açma kolunun olduğu kısmı sökerek içerideki mekanizmaya ulaşabilirsiniz. Birde camı indirip, içeriden tel yardımı içe kapı kildine ulaşmayı deneyin