Şikayetim üzerine Renault Merkezden aradılar.

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üzüldüm abi Renault'un böyle bir şey yapacağı aklıma gelmezdi.Ama hiç gerek yok bence kafaya hiç bişey takmaya değmez.çok önemli bi unsur değil o arka camların otomatik olması.bizim 4 cam manuel biz napak :aytuğ

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşte bu olayları gördükçe yaşadıkça bir daha renault'tan araç almak konusunda bir kaç kez daha düşünmek gerek diyorum. Daha bu gün puntoya baktım, onda bile cam düğmeleri aydınlatmalı torpidoda ışık var. Sene olmuş 2013 malesef renaultta pek değişen bişey yok. Tamamen haklısınız paramla rezil olmak durumu olmuş biraz, konu elektrikli arka cam olup olmayşı değil tüketicinin mağdur edilmesidir. 44bin bir araca para veriyosam 4 cam otomatiğinden tutun da torpido aydınlatmasına ya da cam düğmelerinin ışıklı olmasını istemek hakkım diye düşünüyorum. Biz böyle susup kaderimize razı oldukça daha çoook ikinci sınıf vatandaş muamelesi görürüz.

Son düzenleme:

VuRaLLy

Vural EFE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reno şu huyundan bi vazgecmedı zaten arkadas
Arabalar aynı banttan geçiyo birinde olan bırınde olmuyo

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle geçmiş olsun demek istiyorum empati kurunca haklı olduğunuzu gördüm, 3 gün önce renoda eski aracımın satışını vermek için gitmiştim.satış temsilcisi arlarında konuşuyorlarken kulak misafiri oldum , ben bu renoyu anlamıyorum diyor , bunları ilk aşamada piyasaya sürdüler insanları cezbetmek yerine direk kaflarında reno yapacağını yapmış dedirtiyor dedi, ve o andada yeni araç geldi 4 cam otomatik ve dediğiniz gibi bir kaç özellik buna tek biz değil reno çalışanıda şaşırıyor, ama tabiki müşteriyi kandırmaları çok büyük terbiyesizlik ...

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun tüketici heyetine gidip durumu anlatın renault size arka camlar otomatik kapı panelleri ile değiştirip öndede sürücü kapı panelini veya sadece kumanda panelini değiştirip sorununuz çözülsün.

İstediği zaman değişiklik hakkını saklı tutar ile sizin durumunuz farklı sizi yanlış yönlendirme var.Tüketici heyetine başvurun onlar takip ediyor.

Maalesef müşteri kısmında bir iki tane başka firmaya çalışan eleman var çünkü resmen renaulttan soğutuyorlar.

Diğer forumlarda arka cam alay konusu oldu kaç kişi bu duruma takıp vazgeçti böyle uyanıklık olmaz araç gerçekten iyi olmasa büyük fiyasko olacaktı bu arka cam meselesi.Ama o kadar şikayet eleştiri aldılarki hemen 4 cam otomatik çıktı.

HAkkınızı arayın siz haklısınız :eyv

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun sinir bozucu bir durum peşini bırakmayın bence de :eyv