Sonunda Filmlendik

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Halep ordaysa, arşın burada. PC başında değil yollarda görelim iddianızı sayın KaRaHaN..

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halep ordaysa, arşın burada. PC başında değil yollarda görelim iddianızı sayın KaRaHaN..

arkadaşlar bu bir meydan okumadır ben şimdi aşağıya iniyorum aracını hazırla yollar boş ve insanları tehlikeye atmadan görelim aa yok diyorsan o zaman meydan okumayacaksın usta duyuyorsun dimi ? gel sende hakem ol

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ille megan ezmek gerekiyorsa bunu 4X4 le yapmam gerekmiyordu kısmetin böyleymiş :D

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Pat diye olmaz sayın KaRaHaN. Bunun yarını var.

Görkem

Bilgi Girilmemiş
​Karahan; Yavru aslan garajında duramıyo bak demedi deme.. Kalkışta 1/2 boy atar uzarım ona göre kıhkıh

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pat diye olmaz sayın KaRaHaN. Bunun yarını var.

o zaman halep yollarını gündüz söylemen uygun olur diye düşünüyorum hayat sadece klavye başında söz söylemeye benzemez bak görkem cesaret diyor ama o da hazır demekki bir olay olsada orda olsam diye :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günlerde kullanın.. ben de düşünüyorum, muhtemelen bu ay yaptırcam bir aksilik olmazsa..
her forum konusunda olduğu gibi gene 1-2 sorum var :)
arabanızın rengi bulut gri mi?
bir de döşemelerin rengi nedir? :soru
bunu sorma nedenim iç döşemeler koyu renkse cam filmleri en açık tonda bile olsa arabanın içini çok karartabiliyor. benim aklımda da 2 numara var ama ince eleyip sık dokuyorum, konu araba olunca titizliğim 2 katına çıkıyo.. :eek:
Tespitin doğru bende de aynı renk araba var ve döşemeler siyah, bir numara film yaptırdım ama normalinden daha koyu görünüyor...
http://www.renaultfanclub.com/renau...ioiii-bulut-ziebart-cam-filmi-uygulamasi.html

firebird

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş