Talisman Fiyat Listesi.

alicem123

Ali Öztürk, Megane 3 1.5 DCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
136 ve 140 bin çok para ne yazık ki :(

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Evet.Maalesef 140 bin TL ye çıkınca seçenekler artıyor.

alikemalayyildiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu arabanın en büyük rakibi olan passat da 1.6 tdi dsg highline da 140 bin TL şuan liste fiyatı. şahsen passat alacağıma Talisman alırım . BÜYÜK AMA 140 bin TL bence çok yüksek fiyat . inş. fiyatları oyak kampanyalı fiyat üzerinden satarlarsa o zaman tutar diyorum ama bu fiyatlara tahminim ön yargı kurbanı olacaktır. arabaya teknik açıdan laf yok. araba 10 numara ama ama ama....

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu arabanın en büyük rakibi olan passat da 1.6 tdi dsg highline da 140 bin TL şuan liste fiyatı. şahsen passat alacağıma Talisman alırım . BÜYÜK AMA 140 bin TL bence çok yüksek fiyat . inş. fiyatları oyak kampanyalı fiyat üzerinden satarlarsa o zaman tutar diyorum ama bu fiyatlara tahminim ön yargı kurbanı olacaktır. arabaya teknik açıdan laf yok. araba 10 numara ama ama ama....

önyargı denilince haksız yere yermek gibi anlaşılıyor. ama 2012 de çıkan clio nun problemleri ancak 2014 sonunda düzeltilebildiyse bu ön yargı değildir. reno araç çıkarttıysa 2-3 sene beklemek gerekliliğidir. tabii bu sürede de üst segment araçlar tutunamıyor. şirket aracı değilse insanların %90 ı passat tercih eder.

alikemalayyildiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önyargı denilince haksız yere yermek gibi anlaşılıyor. ama 2012 de çıkan clio nun problemleri ancak 2014 sonunda düzeltilebildiyse bu ön yargı değildir. reno araç çıkarttıysa 2-3 sene beklemek gerekliliğidir. tabii bu sürede de üst segment araçlar tutunamıyor. şirket aracı değilse insanların %90 ı passat tercih eder.

ön yargı dediğim olay Reno değil mi kavramı var. her araba da sıkıntı çıkabilir. mesela bizde 2006 kasa 2.0 tdi dsg passat vardı sıfır almıştık 80 bin km olmadan bir dünya sorun yaşadık. motor yandı yolda kaldık motor değişti almanyadan motor geldi. enjektör hatası falan filan... fikrinize katılıyorum bekleyip görmek en güzeli. ve en sağlamı. çünkü ne yazık ki arabalar için büyük paralar veriliyor. aslında şu da var. Araba işi şans işi. ben sorun yaşadım. ama başkası yaşamamıştır. artık hayırlısı :)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
3 Mart ta lansman yapılırsa, fiyatları ve olursa kampanyalı fiyatları göreceğiz inşallah.Araç gerçekten çok başarılı.Üst seviye.Ancak aynı fiyata Türkiye de insanlar direk Passat a yönelecektir katılıyorum.
Tabi bir de birkaç mesaj önce yazdığım gibi; 140 bin TL lik araca 1100 Euroluk adaptif hız sabitleyicili paketi vb. özellikleri koymamaları da daha fazla donanım var dedirtmedikten sonra seçilmesini zorlaştırıyor.

erhan80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Osmaniye'deki bayiye Çarşamba günü 4 adet araç+ 1 adet test aracı geliyor. vizon kahve 160 hp edc icon+kahverengi deri döşeme+4 control falan filannnn... ayırttım bir tane.. 151 Bin liste fiyatı dediler..

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hayırlı olsun.4 control den başka ne opsiyonlar var?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
151 bin TL biraz daha fazla gibi.Önceki sayfada Ali Kemal Bey e 1,6 dci 160 hp edc için 2500 TL indirimli 140700 TL fiyat teklifi vermişler çünkü.