Talisman Fiyat Listesi.

erhan80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
19 jant+head up display+multi sense+elektronik süspansiyon.. Şimdilik bunları biliyorum.. 147 Bin yaparız dediler.. Siyah renk istiyordum ama 130 hp olan siyahmış.. Teşekkür ederim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
19 jant+head up display+multi sense+elektronik süspansiyon.. Şimdilik bunları biliyorum.. 147 Bin yaparız dediler.. Siyah renk istiyordum ama 130 hp olan siyahmış.. Teşekkür ederim.
Hayırlı uğurlu olmasını dilerim.Kazasız belasız kullanın inşallah.Teslim alınca deneyimlerinizi ve resimleri paylaşırsanız seviniriz.

erhan80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani o teklifler ayın 15 inde yapılmış sanırım, resmi fiyatlar değil gibi.. hala belirsizlik var.. bugün yakın çevredeki bütün bayileri aradım aynı liste fiyatlarını söylediler.. inşallah ben de sabırsızlıkla bekliyorum aracı...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
yani o teklifler ayın 15 inde yapılmış sanırım, resmi fiyatlar değil gibi.. hala belirsizlik var.. bugün yakın çevredeki bütün bayileri aradım aynı liste fiyatlarını söylediler.. inşallah ben de sabırsızlıkla bekliyorum aracı...
İnşallah.Kendim alacakmış gibi ben de sabırsızlandım.:)
Siz hangi renk sipariş verdiniz?

erhan80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslında sipariş vermedim 160 lık olanlardan en dolusu bir de siyah olsun dedim.. bugün aradılar tırlara yüklenecek araçlar içinde osmaniye ye 4 adet araç geliyor. 2 tane 130 luk 2 tane 160 lık.. bana gelen vizon kahve renk... ben de tamam öyle olsun dedim.. içi de kahve deri olacak :)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
aslında sipariş vermedim 160 lık olanlardan en dolusu bir de siyah olsun dedim.. bugün aradılar tırlara yüklenecek araçlar içinde osmaniye ye 4 adet araç geliyor. 2 tane 130 luk 2 tane 160 lık.. bana gelen vizon kahve renk... ben de tamam öyle olsun dedim.. içi de kahve deri olacak :)
İnternet resimlerinden görmüştüm.Güzel renk.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
160 lık motoru da özellikle çok merak ediyorum.

erhan80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bayi çalışanları hepsini test etmiş arabayı öve öve bitiremediler.. d segmentinin üzerinde bir araç olmuş.. hayırlısı artık.. ama fiyatı çok yüksek satışları çok düşük olacaktır..

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Araç gerçekten çok güzel.İçi Dışı her yeri.Ben de test etmeyi çok istiyorum.
Fiyat gerçekten çok yüksek.Keşke biraz daha rekabetçi olsaydı fiyatı.Kısmet artık.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
bayi çalışanları hepsini test etmiş arabayı öve öve bitiremediler.. d segmentinin üzerinde bir araç olmuş.. hayırlısı artık.. ama fiyatı çok yüksek satışları çok düşük olacaktır..

O zaman gelmiş araç bayiye öyle mi?Çarşamba gelecek dememişler miydi?