yine mi scenic (:

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi ki bunlari yazdin tsekkur ederim tavsiyelerin icin. Simdi bundaki paketler full mu olmuş oluyor. Ne gelirse aklimiza hiz sabitliyici far yagmur sensoru gibi hersey bunda dahil mi ??

Onların hepsi vardır. Çalışıp çalışmadıklarını tek tek kontrol et. Ben öyle aldım alırken. Bunları sonradan düzeltmek büyük masraf.
O araçta sadece ESP olmayabilir. ESP olup olmadığını da, kartı takıp start düğmesine basınca devir göstergesinin oralarda üçgen içinde kayan araba simgesi çıkmalı. Ben ayrıca arabayı kaydırarak da denedim, esp var bende. [emoji1]

Berker_Kara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onların hepsi vardır. Çalışıp çalışmadıklarını tek tek kontrol et. Ben öyle aldım alırken. Bunları sonradan düzeltmek büyük masraf.
O araçta sadece ESP olmayabilir. ESP olup olmadığını da, kartı takıp start düğmesine basınca devir göstergesinin oralarda üçgen içinde kayan araba simgesi çıkmalı. Ben ayrıca arabayı kaydırarak da denedim, esp var bende. [emoji1]

Ya bitanede tuzlada var aslinda 130k da araba 28 demis ama sunroof filam tamir edilecek filan yazmis full deri döşemelo olanlarida var. bide bunlari triptonik kullanabiliyor muyuz? Esp filan olanlari ozaman full +full (:)

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sunroof tamiri falan bela işler. Bulaşma. Otomatik vites nasıl bilmiyorum scenicde. Hiç kullanmadım

Berker_Kara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sunroof tamiri falan bela işler. Bulaşma. Otomatik vites nasıl bilmiyorum scenicde. Hiç kullanmadım

O zaman seceneklerden sancaktepe olan ön planda. Düz vites sıkıldım ya :)

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik bu araba için olması gereken bir seçenek bence. Kullanım çok rahat ve zevkli oluyor.

Berker_Kara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç chip uygulamasi yapanimiz var mi ? 1.6 16v için ?

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Atmosferik benzinli motorda faydasız

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik scenic de istersen vitesi sen manuel degistirebiliyorsun. Bva sanziman tiptronik yani