Yoksa Siz de Emniyet Kemeri Takmamak İçin Uğraşanlardan mısınız?:)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Bugün ufak bir kazaya şahit oldum araç üst model tam güvenlik donanımlı kaza ufak dışarı çıkarttıkları bayan ise baygın ve yüzü kan içindeydi.Motorla seyrettiğimden ve gereken yardım yapılıyor olduğundan öylesine bir baktım ve teşhisi koydum emniyet kemeri takılı olsa sonuç bu olmazdı?İçimdende cıx cıx cıx dedim bilmiş bilmiş:aytuğSonra içimden bir ses sanki sen takıyorsunda demesinmiheheEvet en basiti emmi geldiğinde Kayhan kardeşimin makinasında yaşadım baktım cikk ciyykk bi gıcık ses Kayhan'a bakıyorum o arkadan bağlamış olayı bitirmiş:aytuğBaktım olacak gibi değil raconu çizdirme pahasına:pbende taktımdı.Kendi sürüş deneyimlerime baktım yanımdakine mutlaka bağlatırdım örneğin sen niye takmıyorsun denincede ters ters bakardım valla işte acı gerçek bu.Yada çevirme olması muhtemelen yüksek yerlerde küt diye takardım.Yada uzun yolda.Şimdi düşünüyorum hakikaten yaw niye çoğumuz bu 3 saniyelik olayı yapmıyoruz?1000'lerce örneği,testi vs yaşanmış takmayınca düşük süratte dahi neler olacağı ortadaykenhımmNeyse boşuna yazıyorum tabii eminimki tüm RFC ailem kontağı çevirmeden emniyet kemerini takıyordur ben ve Kayhan kardeşim istisna tabii:aytuğ

ta8an_ttSlayt6-custom;size_694,521.jpg

roadfox​

Moderatörün son düzenlenenleri:

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabayı kendim kullanınca takmıyorum veya takmayı unutuyorum ama başkasının kullandığı araca binince arka koltukta otursam bile takıyorum hehe

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kısa mesafe bile olsa takmaya başladım,ses yapsın yapması takıyorum,R5 Coupe de bile takıyorum devamlı...:eyv

AlpAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arası sıra unutuyoruz ama genelde takmaya çalışıyorum yoksa benim aslan parçası viyk viyk ötüyorr şu kandırma mandallarındanda takmıyorum o çok daha tehlikeli

VuRaLLy

Vural EFE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazadan sonra unutmadan hep takarım :)

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her zaman takarım, kafa kuş :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
sabit olası bir konu, hep güncel kalmasını diliyorum! özeleştiriyle beraber çok güzel konu olmuş roadfox. ama istisnalık yerine bizlerden olmanızı diliyorum ikinizin de tez zamanda:ütü biraz daha ütülerim dilerseniz kafanızı kıhkıh

arabayı kendim kullanınca takmıyorum veya takmayı unutuyorum ama başkasının kullandığı araca binince arka koltukta otursam bile takıyorum hehe

hadi tamam kendi kullandığınız aracı kontrol edebiliyorsunuz, ya diğerlerini???

Kısa mesafe bile olsa takmaya başladım,ses yapsın yapması takıyorum,R5 Coupe de bile takıyorum devamlı...:eyv

:bravo bu güzel gelişme işte.:eyv

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende sürekli takanlardanım,

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
aracıma binme cesareti gösteren cesur yürek arkadaşlara zorla da olsa taktırıyorum, gururluyum.:halay

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu resim içimi bi tuaaf yaptı sabah sabah takmaya başliyim bende artık