R-Link 2 Sürüm Güncelleme (İNTERNETTEN İNDİRİLEN DOSYAYI USB İLE YÜKLEYEREK )

Ümittt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
Megane 4 hb sahibiyim. 13 Mart itibariyle aracimin yazilimini v2 den v7 ye guncellendi. Güncellemeyle alakali herhangi bir durdurma olmadigi soylendi serviste.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
Megane 4 hb sahibiyim. 13 Mart itibariyle aracimin yazilimini v2 den v7 ye guncellendi. Güncellemeyle alakali herhangi bir durdurma olmadigi soylendi serviste.

Hocam hayırlı olsun, hangi şehirdesiniz, hangi servis öğrenebilirmiyim sakıncası yoksa

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

nexis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende geçen hafta Bursa Renault Mais serviste v7 güncellemesini yaptırdım.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Efe_demir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ne yapacagımı şaşırdım şımdı ben bu güncelemeyı yaptırırsam benım gizli özellıkler kapanacakmı peki yaptırmasam bana + - ne olur bilgi lutfen

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben ne yapacagımı şaşırdım şımdı ben bu güncelemeyı yaptırırsam benım gizli özellıkler kapanacakmı peki yaptırmasam bana + - ne olur bilgi lutfen

Şu anki yazılımınız V2 midir bilmiyorum ama eğer öyle ise en büyük yenilik Android Auto olacak.Ayrıca eskiden olmayan bazı yeni gizli özellikler açılıyor.Mesela zamanlayıcı ile motor startı.Ama kullanılabilir olması için ddt4all ile üzerinde çalışılması gerekiyor.Yani sadece menülerde görünmesini sağlayarak özellik aktif olmuyor.
R-link üzerindeki hareket halinde video izleme, suni motor sesi vb. özellikleri yeniden açtırmanız gerekiyor.Ama tabela okuma vb. kaybolmuyor.

Ben bunların developer side ile nasıl açılabileceğini tarif eden bir video serisi hazırlamaya başladım.Eğer elinizden gelirse bakarak açılabilen bazı özellikleri siz de açabilirsiniz.Ama her özellik developer side ile açılmıyor.Ona ddt4all gerekebilir.

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Arkadaşlar yazılım güncellemesi için ne kadar ücret alınıyor serviste?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.Aracınız garantili ise ücretsiz yapıyorlar.Garantisi bitip yaptıran kimse paylaşım yapmadı.