Sayfa 12 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 29101112
Toplam 117 adet sonuctan sayfa basi 111 ile 117 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 4 Gizli Özellikleri Açtım 2.Bölüm

Teşekkür / Beğen

Thumbs up Clio4 follow me

Alıntı Casper76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı problem bende de var. Follow Me aktif edince farlar gitti yanmıyor. Siz nasıl düzelttiniz?
    . EMM beyin yesil renkte gozukuyordu burda anlatildigi gibi followme acma islemini yaptim. bn denedim calisti sorun yok.

Ama econometre mi ne varya surus devrine gore yesil sari kirmizi yanan lamba onu aktif secmeme ragmen aktif olmadi. Onun beyni kirmizi renkti zaten yinede denedim. Allahtan bisey bozulmadi.

Arka bagaj kapagi kumandadan acma,
    Aynalari ve camlar kumandadan kapatma yida netten buldum yaptim .meganda yapmis elamanin birisi ama cliolarda yapan yok galiba bndede calismadi zaten.

Ayna ve camlarin kapanmasi icin kapinin icini acip oraya ek bi modul takiolarmis nette videosu var. Yani bilgisayardan anlamak yetmior iscilik ve elektriktende anlamak lazim onun icin.

Olan ve olmayan arkadaslar arac model ve paketini yazarsa ayni modeller bosa denemesin yaziktir.

2016 clio4 sportTourer (SW) 90hp icon aracim

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Clio42016 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    . EMM beyin yesil renkte gozukuyordu burda anlatildigi gibi followme acma islemini yaptim. bn denedim calisti sorun yok.

Ama econometre mi ne varya surus devrine gore yesil sari kirmizi yanan lamba onu aktif secmeme ragmen aktif olmadi. Onun beyni kirmizi renkti zaten yinede denedim. Allahtan bisey bozulmadi.

Arka bagaj kapagi kumandadan acma,
    Aynalari ve camlar kumandadan kapatma yida netten buldum yaptim .meganda yapmis elamanin birisi ama cliolarda yapan yok galiba bndede calismadi zaten.

Ayna ve camlarin kapanmasi icin kapinin icini acip oraya ek bi modul takiolarmis nette videosu var. Yani bilgisayardan anlamak yetmior iscilik ve elektriktende anlamak lazim onun icin.

Olan ve olmayan arkadaslar arac model ve paketini yazarsa ayni modeller bosa denemesin yaziktir.

2016 clio4 sportTourer (SW) 90hp icon aracim
    Hemşerim bravo başarmışsın. Ama modülü ve motoru olmayan aynayı niye aktif etmekle uğraşdın onu anlamadım😃

Gökhan Gümüş
    gokhan3505 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    camlar için modül lazım beyinden açsanız da çalışmıyor. aynalar için de aracınız makyajlı icon değil anladığım kadarıyla ona da modül lazım maalesef
    SİVAS DURDULU ORTAOKULU . I love my car. Meggy III (2012-2016) Clio IV (2016-....)

Teşekkür / Beğen
    Ya icinde motoru var aynanin katlanabilio konsoldan .kumandadan neden olmasinki die dusundum sonucda konsoldaki dugme beyinden acip kapamiomu. Dugmede ayni beyine hukmederse tammdir die dusundim beyinden aktif edince calisir die dusundum du

Teşekkür / Beğen
    [QUOTE=Clio42016;1064405]Ya icinde motoru var aynanin katlanabilio konsoldan .kumandadan neden olmasinki die dusundum sonucda konsoldaki dugme beyinden acip kapamiomu. Dugmede ayni beyine hukmederse tammdir die dusundim beyinden aktif edince calisir die dusundum du[/QUOTE O vardediğin motor aynaya açı veriyor sadece o motor senin düşündüğün motor deil aynanın ana gövdesine hükmetmiyor. Aracı sıfır alırken ayna dahilindeki paketi satın almadan fabrika biz bunlara takmışken katlanır ayna motoru takalımda müşterilerimiz serviste veya kendileri açsındiye hazır sunmuyolar malesef yani senin düşüncen eşyanın tabiyatına aykırı😀

Gökhan Gümüş
    gokhan3505 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    makyajlı icon da aynalar otomatik katlanır ama camlar kapanmıyor onda da
    SİVAS DURDULU ORTAOKULU . I love my car. Meggy III (2012-2016) Clio IV (2016-....)

Teşekkür / Beğen

[QUOTE=35 İSM;1064408]
    Alıntı Clio42016 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya icinde motoru var aynanin katlanabilio konsoldan .kumandadan neden olmasinki die dusundum sonucda konsoldaki dugme beyinden acip kapamiomu. Dugmede ayni beyine hukmederse tammdir die dusundim beyinden aktif edince calisir die dusundum du[/QUOTE O vardediğin motor aynaya açı veriyor sadece o motor senin düşündüğün motor deil aynanın ana gövdesine hükmetmiyor. Aracı sıfır alırken ayna dahilindeki paketi satın almadan fabrika biz bunlara takmışken katlanır ayna motoru takalımda müşterilerimiz serviste veya kendileri açsındiye hazır sunmuyolar malesef yani senin düşüncen eşyanın tabiyatına aykırı
    Yok yanls anlattim galiba bnm sofor kapisindaki ayna ayarlama dugmesinden aynayida kattlaya biliorum. Anladiim kadariyla o katlama dugmesi direk aynalara hukmedio beyine giden sinyal yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)