130Km Hızla giderken direksiyon kitlenirse ne olur?(V6)

V6-paz-V6

KürşaD : düplü ve öfkeli,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gaz servisine gittim ankaradaki takan servisim yarın bi çözüm üretecekler bbakalım sabahı bekliyorum:)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
tırsacak bir konu daha çıktı bana:( çözüm olana kadar binmemek en doğrusu:S

V6-paz-V6

KürşaD : düplü ve öfkeli,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tırsacak bir konu daha çıktı bana:( çözüm olana kadar binmemek en doğrusu:S

araba bu binmedende olmuyorki bakalım sabah ola hayır ola.. hem hocam ayrıcana sen neden tırsıon araban düplü değilse full elektronik değilse otomatik şanzıman değilse kartlı sistem değilse tırsma:)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
araba bu binmedende olmuyorki bakalım sabah ola hayır ola.. hem hocam ayrıcana sen neden tırsıon araban düplü değilse full elektronik değilse otomatik şanzıman değilse kartlı sistem değilse tırsma:)

sorun hallolana kadar mecburen alternatif yollar kullanılmalı ama hiçbir zorluk candan değerli değildir malum.
hımm düplü deel, manuel, kartlı deel hehe full elektronik değildir herhalde otantik versiyon :aytuğ

ama şoförü benim bu hepsinden önemli bir detay olabilir 12 3 park yerinde direksiyon kitlemiş bir dehayım ben :aytuğ gerçi o haldeyken daha çok olur demişlerdi, istop ettikten sonra çok sağ sol yapınca direksiyonla 12 3

yesilius

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bencede kesinlikle tüpten kaynaklanıyor.

fiat stilo aracımda tüp wardı ve giderken stop etme ve ilk marşta çalışmama problemi wardı tüpte gittiği sürece .
arac o kadar içime sinmiştiki hiçbir arızasını gözüm görmüyordu :Dtrafikte gazlarken stop edince dediğin gibi direksinyon ve frenler iptal oluyordu,debriyaja basıp bırakınca otomatikman araba çalışmaya devam ediyordu :D alışmıştım.bide devir problemleri oluyordu bazen3,000 deviri geçmiyordu o zamanda giderken kontağı açıp kapayınca sıkıntı düzeliyordu :D
arabamı sewiyordum ama en sonunda vazgeçtim.babam bostancı sanayide olmasına rağmen tüp le ilgili beyin vs vs yenilendi sıkıntı düzelmedi ,
en sonunda sattım aracı düzeldi :D ama hala üzülüyorum.
kesin tüpten kaynaklanıyor bence,bendeki sıkıntı benzinde gidince problem olmuyordu

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
işbilmez LPG satıcı-montajcılar, sektörü baltalıyor... arabaya-motora göre LPG montajı düzgün yapmayı beceremıyor çoğu... satana-takana kadar hesabı böyle... sonra arabaya-motora kusur bulurlar... :berbat

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bencede kesinlikle tüpten kaynaklanıyor.

fiat stilo aracımda tüp wardı ve giderken stop etme ve ilk marşta çalışmama problemi wardı tüpte gittiği sürece .
arac o kadar içime sinmiştiki hiçbir arızasını gözüm görmüyordu :Dtrafikte gazlarken stop edince dediğin gibi direksinyon ve frenler iptal oluyordu,debriyaja basıp bırakınca otomatikman araba çalışmaya devam ediyordu :D alışmıştım.bide devir problemleri oluyordu bazen3,000 deviri geçmiyordu o zamanda giderken kontağı açıp kapayınca sıkıntı düzeliyordu :D
arabamı sewiyordum ama en sonunda vazgeçtim.babam bostancı sanayide olmasına rağmen tüp le ilgili beyin vs vs yenilendi sıkıntı düzelmedi ,
en sonunda sattım aracı düzeldi :D ama hala üzülüyorum.
kesin tüpten kaynaklanıyor bence,bendeki sıkıntı benzinde gidince problem olmuyordu

nasıl sorunlar nasıl çözümler enteresan valla :D

yesilius

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nasıl sorunlar nasıl çözümler enteresan valla :D
araca gönülden bağlanınca çalışmadığında karşısına geçip izlemek bile keyif verir insana.
bende sewdiğim için katlanıodum :D