Anadolu Yakası'nda deniz manzaralı restoran tavsiyesi olan var mı?

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Başlıktan da anlaşılacağı gibi İstanbul Anadolu Yakası'nda deniz manzaralı:cool:, servisi iyi, çok lüks olmayanıslık, salaş da olmayan:slc orta halli, mümkünse bahçesinde çocuk oyun zımbırtısı :loll:tokatbulunan ya da koşturacak yer olan restoran, kafe tarzı mekan bilenler öneride bulunurlarsa çok bahtiyar olacağım. Tabii Kadıköy-Pendik arası tercihimiz ya da Bostancı tarafından rahat ulaşılacak yerler. :deli

Not: Deniz manzarasını bozacak apartman-beton manzarası olmayan:)

Son düzenleme:

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maltepede günaydın..dragos sahil restaurant yada kartaldaki vesta olabilir..vestayı önerebilirim...:eyv

ozgur82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dediğiniz yere en uygun mekan pendik sahildeki Gülistan sofrası. bahçesinde çocukların dediğiniz şartlarda oyalanabileceği, ve o günde varsa palyaço gözetiminde bir yer. Denize nazır ve servisleri çok iyi.

Eğer Tuzla tarafına kadar gelecekseniz sahildeki mekanlarda gözetimsiz olmak şartıyla çocuklar koşturabilirler sağda solda.

Bostancıda deniz gören mekanlar, yemekli olmaktan ziyade genelde içmeli mekanlar ...

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
maltepede günaydın..dragos sahil restaurant yada kartaldaki vesta olabilir..vestayı önerebilirim...:eyv

listeye alıyorum teşekkürler, maltepe sahilde başlayan inşaatın nasıl etkilediğini kontrol etmek lazım sanırım günaydın için. vesta da sahilde bir yer sanırım değil mi? yoksa yukarıdan mı manzara?

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
dediğiniz yere en uygun mekan pendik sahildeki Gülistan sofrası. bahçesinde çocukların dediğiniz şartlarda oyalanabileceği, ve o günde varsa palyaço gözetiminde bir yer. Denize nazır ve servisleri çok iyi.

Eğer Tuzla tarafına kadar gelecekseniz sahildeki mekanlarda gözetimsiz olmak şartıyla çocuklar koşturabilirler sağda solda.

Bostancıda deniz gören mekanlar, yemekli olmaktan ziyade genelde içmeli mekanlar ...

Teşekkürler. Tuzla hem uzak kalır sanırım hem de kontrollü olsun istiyorum çocuk bu güven olmaz:) İçmeli de olsa sorun değil ama sakin, rahat bir yer olsun Bostancı civarı benim de aklıma gelmiyor, bir yer var ama oldukça tuzlu Suadiye'de:)

ozgur82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende Kozyatağında oturuyorum. Kozyatağı - Tuzla arası tam tamına 25 km :) aslında çok değil. tuzlanın yerlileri suadiyeye giderken, istanbula gidiyoruz diyorlar hala. :)

Teşekkürler. Tuzla hem uzak kalır sanırım hem de kontrollü olsun istiyorum çocuk bu güven olmaz:) İçmeli de olsa sorun değil ama sakin, rahat bir yer olsun Bostancı civarı benim de aklıma gelmiyor, bir yer var ama oldukça tuzlu Suadiye'de:)

ozgur82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim bahsettiğim gülistan sofrası pendik sahilinde.

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Günaydın güzeldir, Çınaraltının eti güzeldir :) bu sıcaklarda yakacık tarafını tavsiye ederim, İstanbulun balkonu gibi valla tepeden bakıyorsun sehre :) (hem restoran kafe tarzı yerler var, hemde orman içinde mekanlar vardı ( çocuk koşması için koca orman yeter :) ) isimleri hatırlamasamda o tarafta oturan bilenler söyler :)

ozgur82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haklsınız valla. Aydosun alt tarafındaki mekanlar aynen tasvir ettiğiniz gibi adalara tepeden bakıyor.
:eyv

Günaydın güzeldir, Çınaraltının eti güzeldir :) bu sıcaklarda yakacık tarafını tavsiye ederim, İstanbulun balkonu gibi valla tepeden bakıyorsun sehre :) (hem restoran kafe tarzı yerler var, hemde orman içinde mekanlar vardı ( çocuk koşması için koca orman yeter :) ) isimleri hatırlamasamda o tarafta oturan bilenler söyler :)