Anadolu Yakası'nda deniz manzaralı restoran tavsiyesi olan var mı?

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim terasa masa kurayım istanbul anadolu yakasında öyle manzaralı yer yok :D, menümüzde allah ne verdiyse artık :D

görkemefe

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
çamlıcaya da çıkabilirsin çok güzel restoranlar var

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
komşum mert'in tavsiyesiyle sadece yıllar önce kafesinde bir kahve içtiğim belvü'yü listenin üstlerine almıştık ve son 3 mekana indirip görmeye gittiğimizde içimize sinen yine orası oldu.

bu özel akşamımızı, çocuklarla beraber sıfır vukuatla ve gayet keyifli geçirmemize vesile olduğun için teşekkür ederim mertçim. özellikle çocuk oyun odası, yemeklerin lezzeti ve garsonların hem arı gibi hem de esprili halleri akşamı güzelleştirdi. tabii benim gibi trafikten uzakta olmak istiyorsanız manzara da fena sayılmaz.

Belvü yer mekan herşeyi ile güzeldir :) fenerbahçe parkı gerçekten foto için süper olur :) bende tam karşınızda marinada olurum büyük ihtimal :Dhehe

cumartesi marinada mıydın yoksa?:D

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
komşum mert'in tavsiyesiyle sadece yıllar önce kafesinde bir kahve içtiğim belvü'yü listenin üstlerine almıştık ve son 3 mekana indirip görmeye gittiğimizde içimize sinen yine orası oldu.

bu özel akşamımızı, çocuklarla beraber sıfır vukuatla ve gayet keyifli geçirmemize vesile olduğun için teşekkür ederim mertçim. özellikle çocuk oyun odası, yemeklerin lezzeti ve garsonların hem arı gibi hem de esprili halleri akşamı güzelleştirdi. tabii benim gibi trafikten uzakta olmak istiyorsanız manzara da fena sayılmaz.

rica ederim qw özel bir günü güzel geçirmenize sevindim abla Belvü herşeyi ile güzeldir :)

Cumarteside ordaydım abla tam karşındaydım :eek: 4-5 tekne daha sağ taraftaydım bilsem fotograf işine gelip girişirdim :)

Benim ufaklıkta bu qw

282429_2291198278395_1774110_n.jpg

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İBEYZADE İSTANBUL
Tuzla’nın en güzel sahilinde konumlanan Beyzade İstanbul’un önemli lezzet duraklarından birisi olarak sade ama özenli iç dekorasyonu , muhteşem deniz manzarasıyla İstanbul ve deniz tutkunlarına ev sahipliği yapıyor.
Mönüsünde en seçkin ve yöresel lezzetlerini bir araya getirerek damaklarda iz bırakan sürükleyici lezzetlerini sunan Beyzade mevsimine göre değişen menüsüyle yılın tüm aylarında yeşilin ve mavinin buluştuğu geniş bahçesinde kış aylarında ise muhteşem deniz manzarası ile kapalı salonunda Tuzla’nın bütün güzelliklerini sofranıza taşıyor.
Beyzade yöresel lezzetleri yanı sıra Türk mutfağına da ayrı bir önem veriyor. Mutfağımızın klasikleri arasına girmiş zeytinyağlılar , mezeler, tatlılar menümüzden birkaç örnek.
Servis öğle saatlerinde başlıyor ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor.
Beyzade’nin mutfağında ve salonlarında genç, dinamik ve deneyimli bir ekip görev alıyor.
Çocukları da unutmadık !
Sizler yemeklerinizi yerken, özel olarak dizayn ettiğimiz ve uzman eğitimcilerin yer aldığı çocuk odamızda, çocuklarınız da hoşça vakit geçirecekler.

Cami Mah. Balıkçılar sok. No:14 Tuzla-İst.
Tel:0216 446 00 01-446 00 02 – 0533 386 36 00
www.beyzadeistanbul.com.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
rica ederim qw özel bir günü güzel geçirmenize sevindim abla Belvü herşeyi ile güzeldir :)

Cumarteside ordaydım abla tam karşındaydım :eek: 4-5 tekne daha sağ taraftaydım bilsem fotograf işine gelip girişirdim :)

Benim ufaklıkta bu qw

282429_2291198278395_1774110_n.jpg

allah bağışlasın mert. oh keyfini sen sürüyorsun oraların anladım :eyv