Anadolu Yakası'nda deniz manzaralı restoran tavsiyesi olan var mı?

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
bende Kozyatağında oturuyorum. Kozyatağı - Tuzla arası tam tamına 25 km :) aslında çok değil. tuzlanın yerlileri suadiyeye giderken, istanbula gidiyoruz diyorlar hala. :)

Bu iyiymiş, rahmetli anneannem biz çocukken Beşiktaş'tan Eminönü'ne giderken İstanbul'a gidiyoruz derdi, İstanbul ne hale gelmiş şaştım hakikaten :D

Gülistan Sofrası

lacivert restaruant en sevdiğim mekanlardan biri ama, tuzlu tayfadan :D

Lacivert Restaurant

linklerden bakabilirsiniz

Ah Lacivert benim yönetici tayfadan öğrencilerimin çok gittiği yer, ben uğramasam iyi olur, Gülistan'a bakayım ben:)

Günaydın güzeldir, Çınaraltının eti güzeldir :) bu sıcaklarda yakacık tarafını tavsiye ederim, İstanbulun balkonu gibi valla tepeden bakıyorsun sehre :) (hem restoran kafe tarzı yerler var, hemde orman içinde mekanlar vardı ( çocuk koşması için koca orman yeter :) ) isimleri hatırlamasamda o tarafta oturan bilenler söyler :)

Çınaraltı neresi o da bizim sahilde miydi sanki, Bostancı'daki evlendirme dairesi yanındaki yeri demiyorsun di mi, orası çay bahçesi bildiğim kadarıyla:)

İstanbul balkonuna yıllar önce gittiydim ama beton yığını görmek beni germişti Mert :) hani deniz göreyim istiyorum belki biraz yeşillik :) Şimdi için değil Eylül gibi lazım mekan belki de Ekim duruma göre:)

haklsınız valla. Aydosun alt tarafındaki mekanlar aynen tasvir ettiğiniz gibi adalara tepeden bakıyor.
:eyv

Aslında Adalar'a mı gitmeli ama zor olur:)

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen vesta sahil yolu üzerinde 9 palmiyeye gelmeden..

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çınaraltı neresi o da bizim sahilde miydi sanki, Bostancı'daki evlendirme dairesi yanındaki yeri demiyorsun di mi, orası çay bahçesi bildiğim kadarıyla:)

İstanbul balkonuna yıllar önce gittiydim ama beton yığını görmek beni germişti Mert :) hani deniz göreyim istiyorum belki biraz yeşillik :) Şimdi için değil Eylül gibi lazım mekan belki de Ekim duruma göre:)

çınaraltı bizim bostancıdaki günaydının yanındaki yer dedikodulunun altı :) kendin pişir kendin ye gibi :D biraz pahalı olabilir tam hatırlamıyorum ama güzel yer :)

57_100_0660.jpg

Çamlık restaurant'ta seviyorum yakacıktaki :)

res1.jpg

3. tercih ormana gelirsek gerçi son durumunu bilmesemde yakacıkta dediğim orman yeşillik isteniyorsa gidilebilecek en güzel yerdi (5-6 senedir gitmedim son durumunu bilmiyorum ama) :)

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o çamlık restaurantta forumla ilgili kötü anımız var hiç tavsiye etmem sahibide kendide pislik bir yer...

ozgur82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hmmm ... :(

o çamlık restaurantta forumla ilgili kötü anımız var hiç tavsiye etmem sahibide kendide pislik bir yer...

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aydos orman parkı diye googleda çıkıyor :) baya değişmiş gibi duruyor 5-6 senede :D

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam ozaman onların yüzünden bütün çamla ilgili yerlere kılım :D