Anadolu Yakası'nda deniz manzaralı restoran tavsiyesi olan var mı?

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
katibim restaurant.. denize çok yakın ve kız kulesi manzarasıda var.. en üst katta yer ayırtırsanız mükemmel bir manzara eşliğinde yemek yiyebilirsiniz.. fiyatlarıda bence gayet uygun..

KATİBİM RESTAURANT

katibim restaurant katibim restaurant giderken sağda dönerken soldahehe

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
manzarası güzel oranın abi fiyatlarda iyi hizmette fena değil hani :)

AlpAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzelcehisar Cafe Restaurant
0216 462 3530

Manzarasının bir eşi daha olacağını sanmıyorum gerç.ekten mükemmel. Hizmet çok iyi fiyatlar geçen yıl kişi başı 20 lira gibi bişi ödemiştik ızgara tatlı içecek v.s tavsiye derim gerçekten güzel çocuklar için park gezi alanı ve otopark hizmeti ayrıca iyi...

http://www.guzelcehisar.com/güzelcehisar.htm linkten bakabilirsiniz

bende sanki kendi yerim gibi reklam eder ooldum ama gerçekten hoşuma giden bir mekan

Son düzenleme:

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Güzelcehisar Cafe Restaurant
0216 462 3530

Manzarasının bir eşi daha olacağını sanmıyorum gerç.ekten mükemmel. Hizmet çok iyi fiyatlar geçen yıl kişi başı 20 lira gibi bişi ödemiştik ızgara tatlı içecek v.s tavsiye derim gerçekten güzel çocuklar için park gezi alanı ve otopark hizmeti ayrıca iyi...

gzelcehisar linkten bakabilirsiniz

bende sanki kendi yerim gibi reklam eder ooldum ama gerçekten hoşuma giden bir mekan

Yakacık'a göre nispeten daha az beton, daha çok yeşil var manzara kapsamında. Planımız için uzak düşüyor, ama o tarafa yolumuz düştüğünde uğramakta fayda var, hiç haberim yoktu böyle bir yerden teşekkürler. Gerçi Kavacık tarafına gidebilsem araçla(bendeniz acemi şoför) ilk iş İkea'ya gideceğim amahehe

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pendikde Gözdağı tepesi var..İBB işletiyor..Sabiha gökçene inen uçaklar tepeyle aynı hizadan geçiyor :)..Hemde Pendik sahilini görüyor..

Gözdağı Tepesi - Pendik, İstanbul

görkemefe

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
dragos tesisleri var beledıyenın yemeklerı guzel servısı ıdare eder :) üsküdara ise kısmetse bu crs gıdecegım begenırsem yazarım :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
dragos tesisleri var beledıyenın yemeklerı guzel servısı ıdare eder :) üsküdara ise kısmetse bu crs gıdecegım begenırsem yazarım :)

şimdi internetten baktım nerede var belediyenin tesisi oralarda diye, sanırım bir defa bir şeyler içmek için uğradığımız yer. servisiyle ilgili epey sıkıntı yorumu var ama normal bir günde denenebilir teşekkürler!

üsküdar bize uzak ama fethi paşa korusundan güzel manzara olur, o taraflara gidenlere tavsiye edebilirim.