Aracımı teslim aldım

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar dün aracımı akşam üzeri dar bir vakitte almam gerekti aracın üzerine orjinal paspas yerine daha büyük yerine oturmayan bir paspas koymuşlar tüm ısrarlarıma rağmen orjinal paspas gönderilmediği söylendi ( mais müdürlüğü mail attım ) bu gün sabaht aracın evraklarını kontrol ederken faturanın aldığım değerin altında kesildiğini far ettim bakalım ne olacak sanırım firmayla papaz olacağız

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paspas diyip geçip asla taviz vermeyin, hakkınızı isteyin. İnsanları enayi yerine koyuyorlar resmen. Fatura olayına gelince KDV dahil fiyatına bakıyorsunuz değil mi? Aracınız da hayırlı olsun, kazasız belasız...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
firma satış müdürü ile gidin güzelce görüşün derdinizi anlatın bi paspas için ortalın karışmasına gerek yok aracınız da hayırlı uğurlu olsun..:eyv

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bele vermesin. Güle güle kullanın. Ama hakkınızı arayın tartışmaya girmeden ve en yetkili yerlerle.:eyv

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.

aozaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun güle güe kullanın.paspas olaına gelince 2011 yılında fluence aldım.paspas yok.trafik seti yok.firma reklam paspası koymuş.istedim bugün yarın diye salladılar.renault maise e-mail attım.hemen aradılar.kendilerine anlattım.1 saat sonra ikisinde göndediler.birazda serzenişle .ama 3 aya yok dedikleri 1 saatte geldi.set ile paspasları almadan peşini bırakmayın.bende bir tane sipariş verdim.ay sonunda teslim edilecek

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde 750 tl eksikti fatura arkadaşlar normal midir acaba bana normal o vergiler falan verdik arzuhalciye verdik onlrı kesmedik eksik yok yani dediler sizce peşine düşeyimmi işin

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ben üç kuruşluk paspasın peşinde değilim ama yaptıkları ayıp hem fiyata dahil diyorlar hemde vermeyip bizi saf durumuna düşürüyorlar ama ben bu paspasları eninde sonunda onlardan alacağım peşini bırakmam

kokordon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günlerde kulanın