Aracımı teslim aldım

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun güle güle kazasız belasız kullanın.Bence bir paspas yüzünden sorun yaşamaya değmez.Fatura olayına gelince vardır bir yanlışlık gidip bi konuşun.:eyv

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün iki kere anket için aradılar mais dönüş yaptığında buradan paylaşacağım

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Hangi Bayiiden Teslim Aldiniz Araci ?
Faturada Paspas İside Hallolur İnsallah

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Hayırlı uğurlu olsun paspas olayıda çözülür umarım kısa sürede:eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın hayırlı olsun,kazasız belasız günlerde kullan...:eyv

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar mais genel müdürlükten aradılar araçlar fabrikadan çıkarken paspasların araç içerisinde gönderildiğini söyledi daha sonra aracı aldığım bayinin müdürü aradı konuştuk ilgileneceğini söyledi daha sonra müşteri temsilcisi aradı keşke direk bani arasaydın neden mail attın bizim sicilimize etki ediyor felan muhabbeti oldu ve çay içmeye ve sorunu halletmek için bayiye davet etti bende gelemeyeceğimi sorunu halledince aramasını söyledim gelişmeleri buradan paylaşmaya devam edeceğim

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Aracınız hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza, bela ve arıza göstermesin. Güzel günlerde sağlıcakla kullanmayı nasip etsin. Bu paspas vs. konuları clio 4'lerin ilk üretim araçlarının teslimlerinde yaşanan sorunlar olarak okuduk, duyduk. 2013 yılının ortasına geliyoruz, 2014 modelleri üretime başlanacak neredeyse hala bu konularla müşterilerini mağdur etmemeleri gerekmektedir.

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza, bela ve arıza göstermesin. Güzel günlerde sağlıcakla kullanmayı nasip etsin. Bu paspas vs. konuları clio 4'lerin ilk üretim araçlarının teslimlerinde yaşanan sorunlar olarak okuduk, duyduk. 2013 yılının ortasına geliyoruz, 2014 modelleri üretime başlanacak neredeyse hala bu konularla müşterilerini mağdur etmemeleri gerekmektedir.

çok teşekkür ederim dediklerinize katılıyorum sorun 200 liralık paspasta değil müşterilere verilen sözlerin yerine getirilmemesinde işin ilginç olanı paspaslar fabrikadan çıkarken araçla gönderiliyor deniyor bayi bize paspas gelmiyor diyor burda ikisinden birisi affınıza sığınarak söylüyorum bizi saf yerine koyarak yalan söylüyor

yafes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar dün aracımı akşam üzeri dar bir vakitte almam gerekti aracın üzerine orjinal paspas yerine daha büyük yerine oturmayan bir paspas koymuşlar tüm ısrarlarıma rağmen orjinal paspas gönderilmediği söylendi ( mais müdürlüğü mail attım ) bu gün sabaht aracın evraklarını kontrol ederken faturanın aldığım değerin altında kesildiğini far ettim bakalım ne olacak sanırım firmayla papaz olacağız
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin