Aracımı teslim aldım

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akbak renaultu sadece mekanik servis olarak beğeniyorum banada defalarca telefon açtılar ama aracımı ordan almadım iyikide almamışım hassas biri olarak paspaslar benim için kesinlikle önemli bu yanlışlığı muakkak düzelttirin..

Allah kazasız cezasız kazasız sürüşler nasip etsin..

Keyşfli forumlar

SAMSUNG S4 64 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende paspasın arabanın anahtarı kadar önemi var düşüncesindeyim,olaya bak ya bakkaldan ekmek alıyorsunuz adam bir poşete bile koymuyor misali,ayıp ayıp ama bence suç fabrikada üretimde deil,bayiilerden kaynaklanıyor,düpe düz çalıyo bayiler

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende paspasın arabanın anahtarı kadar önemi var düşüncesindeyim,olaya bak ya bakkaldan ekmek alıyorsunuz adam bir poşete bile koymuyor misali,ayıp ayıp ama bence suç fabrikada üretimde deil,bayiilerden kaynaklanıyor,düpe düz çalıyo bayiler

oratada bir yalan dolanıyor ama kim söylüyor çözemedim

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar biraz önce bayi aradı gerekli yazışmaların yapıldığını ve bazı araçlara fabrikanın paspas koymayı unuttuğunu ve paspasların kargoya verileceğini geldiğinde haber vereceklerini söyledi

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar biraz önce bayi aradı gerekli yazışmaların yapıldığını ve bazı araçlara fabrikanın paspas koymayı unuttuğunu ve paspasların kargoya verileceğini geldiğinde haber vereceklerini söyledi

Hep mi aynı bahane olur ya? :) Baktılar sizin vazgeçeceğiniz yok, hemen kıvırıp suçu fabrikaya atıp işin içinden çıkmışlar. Bu araba üretilirken bir sürü kontrolden geçmiyor mu? Koymayı unutmuşlar nedir? Hep bu bayilerin işi...

sinan1813

Sinan KAYAOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun sordum kırmızı dikişli kataloglardaki paspasların servis fiyatı 180 liraymış ıslık

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bugün bayiden arandım paspaslarım gelmiş gelip alabileceğimi söylediler benimle aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar peşini bırakmasın hakkımız olanı alalım

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun sordum kırmızı dikişli kataloglardaki paspasların servis fiyatı 180 liraymış ıslık
O dediginiz paspaslari ben hediye aldim :)) felaket bi paspas tavsiye ediyorum

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bugün bayiden paspaslarımı teslim aldım aracı alırken benimle ilgilenen satıcı çok soğuk davrandı çok bozulmuş daha sonra teslimattan paspasları aldım eski paspasları bagaja koymak istediler bende satıcıya dönerek onlar sende kalsın başka clio 4 alan olursa onun içine koyar müşteriyi kandırırsın dedim biraz atıştık sonra çıktım

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bugün bayiden paspaslarımı teslim aldım aracı alırken benimle ilgilenen satıcı çok soğuk davrandı çok bozulmuş daha sonra teslimattan paspasları aldım eski paspasları bagaja koymak istediler bende satıcıya dönerek onlar sende kalsın başka clio 4 alan olursa onun içine koyar müşteriyi kandırırsın dedim biraz atıştık sonra çıktım
güzel cvp olmuş daha fazlasını haketmiş bence