Aracımı teslim aldım

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim için akbak plaza bitmiştir bundan sonra kapısının önünden geçmem yakınlarımı da geçirmem şimdi evimin yanına renault net grup yetkili servisi açılmış orayla bir görüşeceğim tanışacağım hem evimin yanında olması da bir avantaj

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorun çözülmüş hayırlı olsun, ben de keçirende olduğum için servis olarak akbak'ı kullanırım ama araç alırken akbakla hiç anlaşamadık, mais ve neziroğlundan çıktı araçlar hep. akbak satış işini beceremiyor sanırım.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sıfır araba da bile hileler oluyor yahu...
müslüman ülkedemiyim ben...
kıyamet kopsada kopsak artık:)

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorun çözülmüş hayırlı olsun, ben de keçirende olduğum için servis olarak akbak'ı kullanırım ama araç alırken akbakla hiç anlaşamadık, mais ve neziroğlundan çıktı araçlar hep. akbak satış işini beceremiyor sanırım.

doğru söylüyorsun satış işini beceremiyorlar onların kafasından gidersen iyi ama yok bir hataları olurda söylersen senden kötüsü yok bu nasıl bir politik anlamadım

MeHMeT-INC

T.C Vatandaşı, 06VNP93,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayirli olsun abicim. paspas olayinin cozulmesine sevindim. akillari cakalliga calisana kadar faydali bi ise calissa zaten ulkece cok daha ileride olurduk..

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kanqoo55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En güzelini yapmıişsınız eskileri bırakarak Kapak niyetine olmuş :)

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu siirtte sağa sola gidemiyorum diye babamdan rica ettim dedim git bi captura bak diye. haliyle yakın diye akbaka gitmiş dedikleri capturların otomatik vitesi yok sadece 0.9 ve 1.5 var demişler. acaba türkiyede satışa sunulmadı mı 1.2tce. yoksa akbak çalışanlarının yanlış yönlendirme ve tutumumu?