Bursa'da Torpido plastik aksamlarının boyanması konusunda acil yardım..

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm...dağhan kardeşim parçalar baya bi pürüzlü..bence direk astar attt...astarrın üzerine 800-1000 sulu zımpara geç..elinle yüzeyi kontrol et astar bütün pürüzleri kaptacaktır..astarı kalın at iyice tıkasın...yüzey pürüzsüzleşene kadar zınpara üzerine parlak siyah boya...boya tam kurumadanda parlak vernik...verniği 2-3 kat atki yüzey daha parlak ve dokunma hissi daha güsel oluyo..dün öğle bir işlem yaptık sonuç çook güseldi yiğit kardeşimde fotoları olabilir...ortamın steril olması çook önemli bi toz yapışması bütün güselliğini bozabilir...şimdiden kolay gelsin :D

işteee aranan kan bulundu :) ben seni yarın sabah bi rarhsız etsem kardeşim bana cep numaranı versende çalıştığın yer olur ne bileyim nerde istersen sabah erkenden seni bir rahatsız etsem ??

turk_er

Türker BARIŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim sabah etmeya...:(
numarayı atıyorum.

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar bu akşam Türker Yiğit Ve be ben beraberce benim aracın içindeki parçaları boyama işine giriştik.. sonuç güzel olağa benziyor şu an ufak tefek sıkıntılar var ama sabah rütuştan sonra herşey dahada güzel olacak..

Buarada her ikisinede çok teşekkürler kendi parçalarıymış gibi özen gösterip uğraştılar.. tekrar tekrar teşekkür ederim..
Yiğit bir ara zımparayla kafayı yedi:) Türker abi zaten bütün akşam astar boya tiner vernik 4 lüsüyle takıldı :) çok saçma kalitede bir plastik kullanmışlar.. Yiğit bi ara bu parçaların sıfırı ne kadar sordunmu falan demeye başladı :) Anlayacağınız bayaa atraksiyonlu bi akşam oldu :)

http://img32.imageshack.us/i/img0102zl.jpg/

turk_er

Türker BARIŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nedemek kardeşim....ayıp ediyosun.ama sticker larıda koysaydın :)...şakamaka iyi oldu..yarın ince zımpara pasta tamamdır bu iş...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MaŞallah ellerİnİze saĞlik ,mekanda tanidik sankİ :D

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
emeğinize sağlık bursa ;) güzel bir çalışma olmuş yine sitemizin bir bütün olduğunun örneği yaşanmış qw

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nedemek kardeşim....ayıp ediyosun.ama sticker larıda koysaydın :)...şakamaka iyi oldu..yarın ince zımpara pasta tamamdır bu iş...
Ayıpsın Abi onlar yarın sabah araç temizlendikten sonra Bonus fotolar olucak kurtardın beni leş yazı stilli çakma stickerdan :) o bana resmen gecenin süpprüzü oldu :)

MaŞallah ellerİnİze saĞlik ,mekanda tanidik sankİ :D

eyvallah Ozan Abi kulaklarınıda çok çınlattık .. inşallah tanışmak kısmet olur..

emeğinize sağlık bursa ;) güzel bir çalışma olmuş yine sitemizin bir bütün olduğunun örneği yaşanmış qw

teşekkürler konuyu açmamla yardım teklifi direk geldi.. tekrardan çok sağolsunlar ellerine sağlık çok uğraştılar..

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daghan hayırlı olsun kardeşim güzel oldu vallhi :) yarın sabah 2 de gorusurz:D:D:D:D

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daghan hayırlı olsun kardeşim güzel oldu vallhi :) yarın sabah 2 de gorusurz:D:D:D:D

hacı sabah 2 derken yanlı olmasın öğleden sonra 2 hani senin sabah anlayışın o dime :) bu arada cumaya gitcem diyodun bu hesapla rüyanda kılacan namazı anladıım kadarıyla kardeşim :) ben saat 9 da kalkar arabamı yıkarım o ara yanlışlıkla tele elim çarpar arasam şaşırma :)