Bursa'da Torpido plastik aksamlarının boyanması konusunda acil yardım..

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Dağhan. Bursa :eyv

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi beklentilerdeyimm :)

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeği geçenlerin eline sağlık,Dağhan da keyfini gülegüle sürsün

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeği geçenlerin eline sağlık,Dağhan da keyfini gülegüle sürsün

eyvallah onur abi bazı sıkıntılar oldu bu akşam türker patron tam olarak başa dönmesede yarı baştan alıcak gibi boya yada vernikte sorun çıktı istediğimiz sonuç olmadı kuruma tam gerçekleşmedi bazı yerler patlama yaptı gibi:) bakalım boya ve verniği başka marka aldık.. bu gece türker patron deneyecek yeniden..

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel görünüyorlar Daghan hayırlı olsun.
o akşam kalabilseydim bende bi taraftan tutardım ama neyse.
İşçilik 10 numara
Montaj fotoları nerede?

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet arkadaşlar kısmetse yarın sona ulaşıyoruz çoğu parça bitti.. Saolsun Türker Başkan acaip uğraştı parçalar kalite olarak çok ama çok kötü acaip sıkıtılar yaşadık defalarca zımparalandı boyalar kazındı.. sadece teyp ekranının şapkası kaldı.. oda bitsin tüm resimleri çekip paylaşacağım.. Türker abime gerçekten çok teşekkür ederim saolsun kaç gündür hırpaladı kendini.. Yiğitle ben genelde aralarda müdahale ettik ama canım kardeşim Yiğit ede çok teşekkür ederim.. bu arada bugun acaip bir xenon olayı yaşadıkki sormayın xenonların taktık takarken aracın kartından farları yakarak her seferinde denedik sıkıntı yok farları topladık yaktık sıkıntı yok.. ne zaman marşa bastık xenonlar başladı yanıp sönmeye biri sönüyor öbürü titiriyor falan balastları değiştirdik olmadı lambaları değiştirdik olmadı anlama veremedik aracı stop edip farları yaktık sıkıntı yok aracı çalsıtırınca farlar sapıtıyor neden çözemedik.. söktük normal ampule döndük..

Son düzenleme: