Camları tek tuşla açmak

ocoist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
trabzondaki araç güzelmiş. tavan rayından bulsam çıkma alırım hemen...

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trabzondaki araç zaten yurtdışı girişli olduğundan ; bizde olmayan extra özellikler var. orijinal telefon , cabasse müzik çalar , orijinal tavan barları , arka bagaj cam açılabilme v.s ALLAH kaza bela vermesin yeni sahibine ama bu araç pert olurda haberim olursa arka bagajı kesin alırım. sırf açılan arka bagaj camı yüzünden. Aman Allah korusun. derdimiz cam değil tabi ki . Kimsenin canına malına zerre kadar bir şey gelmesini istemeyiz.

ocoist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal tavan barina iki gun once servis 537 tl dedi. Bunun aynisi. Kasko sordum. 1500 tl dediler :(

NBY2012

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yusuf abi benim teyple aynı cabasse ama benden öncekı sahibi sökmüş mp3 çalmıyor dıye. dandık bı teyp takmış mp3 çalar. bende o teypi soktum eskı teybını takacaktım ama code felen ıstedi bende ugraşmadım jvc mp3 blutut usbb lı bı teyp taktım 10 numara oldu bu cabassenın anfisi araçta mevcutmudur yusuf abi mevcutsa nerdedir

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlandaki aracın üstündeki cabasse çok güzel. 2. El bulunmuyor ama. Sınırlı üretilmiş galiba

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yusuf abi benim teyple aynı cabasse ama benden öncekı sahibi sökmüş mp3 çalmıyor dıye. dandık bı teyp takmış mp3 çalar. bende o teypi soktum eskı teybını takacaktım ama code felen ıstedi bende ugraşmadım jvc mp3 blutut usbb lı bı teyp taktım 10 numara oldu bu cabassenın anfisi araçta mevcutmudur yusuf abi mevcutsa nerdedir
sevgili kardeşim aracının orjinalinde cabasse varsa ; anfi aracın bagaj sag yan duvardadır. cabasseyi şiddetle öneririm. teyp kodu hiç sıkıntı değil. sagolsun sitede bir arkadaş paylaşmıştı. Renault'un orijinal bütün teyplerin kodunu bulan basit bir proğram. Bizzat denedim. hakikaken doğru buluyor. teyp'in yanındaki numaraya bu programa girince hemen kodu buluyor. servise gitmeye gerek yok. değerli kardeşim sanırım aracın için aldığın JVC dijital radyo bilgi ekranında gözükmüyor + direksiyondaki radyo kumandaları çalışmıyor. Bu saatten sonra dönüş olurmu bilmem ama ben olsam orjinal'e cabasseye dönerim. hem ekran hem de direksiyon kumandası aktif olur.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada değerli kardeşim aracın yanlış hatırlamıyorsam grand yani 7 kişilik. neden diye sorarsan ; çünkü Grandlarda orijinal anfi bagaj sağ yan duvarda . normallerde ise yani 5 kişiliklerde ise sağ arka koltuk altında. normal versiyon için örnek video : https://www.youtube.com/watch?v=eYsm0HgE64I

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yusuf Bey, JVC 'de w-r girişi varsa direksiyon kumandasını çalıştırırım.
sevgili kardeşim aracının orjinalinde cabasse varsa ; anfi aracın bagaj sag yan duvardadır. cabasseyi şiddetle öneririm. teyp kodu hiç sıkıntı değil. sagolsun sitede bir arkadaş paylaşmıştı. Renault'un orijinal bütün teyplerin kodunu bulan basit bir proğram. Bizzat denedim. hakikaken doğru buluyor. teyp'in yanındaki numaraya bu programa girince hemen kodu buluyor. servise gitmeye gerek yok. değerli kardeşim sanırım aracın için aldığın JVC dijital radyo bilgi ekranında gözükmüyor + direksiyondaki radyo kumandaları çalışmıyor. Bu saatten sonra dönüş olurmu bilmem ama ben olsam orjinal'e cabasseye dönerim. hem ekran hem de direksiyon kumandası aktif olur.

ocoist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kolega 35 isin uzmani ama birturlu yanina ugrayamadim.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yusuf Bey, JVC 'de w-r girişi varsa direksiyon kumandasını çalıştırırım.
Doğru diyorsun kardeşim. Bende bir ara orijinal cd çaların ses çıkışı çok kötü olduğundan bu konuyu çok araştırmıştım. yurdumun çeşitli yerlerinde ; ufak bir aparat yaparak W/R çıkışlı teyplere ekrana ve direksiyon kumandaya uygun hale getiren başarılı sizin gibi arkadaşlar var. fiyat olarak siz kaça yapıyorsunuz bilmiyorum ama çok uçuk ( 200tl ) isteyen de var dı . Bende tesadüfen internette sahibinden bulduğum orijinal cabasse aracımın iç rengine uygun bej renk MP3 çalar satın alıp aracıma taktım. Ama Renault'un ayıbı bizim 2004-2006 scenic en donanımlısı bile olsa kasetli teyp değiştirmek isteyenler ve direksiyondan kumanda ve radyo ekranı aktif edip kaliteli ses elde etmek isteyenler için çok iyi bir alternatif. yaptığınız aparatın fiyatı ne kadardır acaba ?