Camları tek tuşla açmak

NBY2012

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen dedigin gibi yusuf abi ama ekram ve dıreksıyon kumandası aktıf degıl bu teypte mıkrafonda var hand free özelligi mevcut . bızım aracların ses sıstemı cok farklı aracın ses sıstemınde oynama yapmıslar abı on tarafta ekran teyp var arkada anfişyle fm tuneri var yani parça parça . eski sisteme dönmek için 2 3 sattlık bı ugrası lazım abı sok tak kabloları tekrar yurut uzun iş .benım sormaktakı amacım cabassenın anfısını sımdıkı teybe baglamak tı sokup bakıcam abı anfiye eger ustunde oynayabılırsem sısteme dahıl edicem saygılar

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 50 TL ye yapıyorum. Selamlar.

Doğru diyorsun kardeşim. Bende bir ara orijinal cd çaların ses çıkışı çok kötü olduğundan bu konuyu çok araştırmıştım. yurdumun çeşitli yerlerinde ; ufak bir aparat yaparak W/R çıkışlı teyplere ekrana ve direksiyon kumandaya uygun hale getiren başarılı sizin gibi arkadaşlar var. fiyat olarak siz kaça yapıyorsunuz bilmiyorum ama çok uçuk ( 200tl ) isteyen de var dı . Bende tesadüfen internette sahibinden bulduğum orijinal cabasse aracımın iç rengine uygun bej renk MP3 çalar satın alıp aracıma taktım. Ama Renault'un ayıbı bizim 2004-2006 scenic en donanımlısı bile olsa kasetli teyp değiştirmek isteyenler ve direksiyondan kumanda ve radyo ekranı aktif edip kaliteli ses elde etmek isteyenler için çok iyi bir alternatif. yaptığınız aparatın fiyatı ne kadardır acaba ?

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 50 TL ye yapıyorum. Selamlar.
fiyatınız gayet makul ve uygun. dediğim gibi 2.0 privilege 2004 scenic aracımdaki orjinalindeki kasetçaları söküp düzgün bir müzik sistemi yapmak için araştırmıştım. bu aparat için 200tl isteyen de vardı. sizin fiyat çok iyi. düşünenler mutlaka değerlendirmeli.

NBY2012

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
engin abi teşekkürler sistem 10 numara çalışıyor resimleri ve videoyu en kısa zamanda eklıyecem şiddetle tavsiye ediyorum direksiyon kumandası buyuk rahatlık alışanlar için

mericok

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
engin abi teşekkürler sistem 10 numara çalışıyor resimleri ve videoyu en kısa zamanda eklıyecem şiddetle tavsiye ediyorum direksiyon kumandası buyuk rahatlık alışanlar için

bende bekliyorum resim ve videoları

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın. Selamlar.

NBY2012

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

hego

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
NBY2012 resimler gozukmuyor, mobilde mi bir sıkıntı var acaba?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim resimler gözüküyor ama ; resmin üstüne tıkladığımızda nedense açılmıyor. sana zahmet tekrar yükler misin ?