Clio 3 torpido aydınlatması hakkında bilgi istiyorum

gogoclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Berkay kardesim dusunmen yeterli resim varsa atarsanda uygun oldugunda seviniriz kardeşim :)))

black3

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio3 Faz1 aracımın ne bagajında ne de torpidosunda aydınlatma yoktu. Yaptırmak için yetkili servise gittiğimde öğrendim ki, bagaj aydınlatması için içeride tesisat mevcut. Sadece lamba takıldı. Fakat torpido bölümünde aydınlatma yuvası olmasına rağmen hazırda tesisat yoktu. Torpido ve orta teyp çerçevesini sökerek komple tesisat çektiler.

Bagaj lambası + switch'li torpido lambası + kablo + işçilik = 100 TL'ye halloldu.

Hatta hazır sökülmüşken orjinal teyp için önceden satın aldığım aux kablosunu da taktırmıştım.:)

Son düzenleme:

gogoclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
faz2 lerde torpido için tesisat var değil mi acaba :)

noname

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar dediğim gibi çıkmacılara uğradım kimsede çıkmadı . Reno yedek parçacısınada sordum torpidoyla geliyor o parça deyip işin içinden çıktı .Bursa da bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim .Ayrıca içinde tesisat olup olmadığını da bilmiyoruz tabi oda ayrı bir sorun .

gogoclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar selam torpido aydınlatmasını taktırdım çokda güzel ve hoş oldu , forumdaki ozmenn kullanıcı isimli Ali abimiz sağolsun hem parça tedariğinde hem montajında yardımcı oluyor işinin ehli kendisi taktırmak isteyenler kendisiyle iritbata geçebilir, bu arada tesistta var sokette var bilginiz olsun. :)

berkay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar selam torpido aydınlatmasını taktırdım çokda güzel ve hoş oldu , forumdaki ozmenn kullanıcı isimli Ali abimiz sağolsun hem parça tedariğinde hem montajında yardımcı oluyor işinin ehli kendisi taktırmak isteyenler kendisiyle iritbata geçebilir, bu arada tesistta var sokette var bilginiz olsun. :)

abi benim aklımdan cıktı o ya :( kusura bakma edirneye gittim ama gezmekten hiç aklıma gelmedi özür dilerim :( hal olduysa çok sevindim iyi günlerde kullan tekrardan kusura bakma abi lütfen

gogoclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok kardesim estagfurullah olur mu oyle sey zaten sen tesisat var dedin ya o bile yeterli oldu sagolasin kardesim :)

berkay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hal olduysa ne güzel abi sevindim senin adına :)

candeliorman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bagaj aydınlatmadan direk ön torpido kısmına tesisat çektirebilirsiniz.