Clio 3 torpido aydınlatması hakkında bilgi istiyorum

memo_16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi uzun bir aradan sonra konuyu hortlatayım :) benimde aracın bagajında var aydınlatma fakat torpidoda yok. yeri var gibi üst kısımda bir boşluk var fakat içinde tesisat var mı yok mu bilmiyorum okuduklarımdanda biraz kafam karıştı gibi yardımcı olursanız sevinirim. araç clio 3 ph1 authentique.

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi uzun bir aradan sonra konuyu hortlatayım :) benimde aracın bagajında var aydınlatma fakat torpidoda yok. Yeri var gibi üst kısımda bir boşluk var fakat içinde tesisat var mı yok mu bilmiyorum okuduklarımdanda biraz kafam karıştı gibi yardımcı olursanız sevinirim. Araç clio 3 ph1 authentique.

hangi donanim versiyonu araç

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
olması lazım

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
grandtourların plaka aydınatmasını nasıl söküyoruz yardımcı olabilecek biri varmı ampülü yokmuş yada patlamış nasıl sökerim

tefennili

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
grandtourların plaka aydınatmasını nasıl söküyoruz yardımcı olabilecek biri varmı ampülü yokmuş yada patlamış nasıl sökerim
Çok basit Hocam, plastik çercevesinin sağ ya da sol tarafında küçük bir boşluk göreceksin, o boşluğa bir tornovida gibi aletle kanırt, hemen çıkıyor zaten.

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tesisat vardır yani öyle mi diyorsunuz ?

Hocam düşük donanımlarda olmuyor tesisat bende extreme vardı onda yoktu.Şimdi excutive var onda var.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
g6bXgQ.jpg
[/URL][/IMG]
0zry6V.jpg
[/URL][/IMG]
JDW3JE.jpg
[/URL][/IMG]

şimdi burda tırnak olan yerler var oraya bastırıp asılmaya çalıştım ama çok sıkışmış gibi durmakta kırarım diye zorlamadım
yanlardan bastırayımmı peki

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Tırnağı bastırın ve kendinize doğru ( dışarı çekin ) çıkar. Çıkarınca fişini ve ampulü çıkarıp plastiği iyice temizleyin çok kirlenmiş