Clio 3 torpido aydınlatması hakkında bilgi istiyorum

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tırnağı bastırın ve kendinize doğru ( dışarı çekin ) çıkar. Çıkarınca fişini ve ampulü çıkarıp plastiği iyice temizleyin çok kirlenmiş
tırnak dediğin yer beyaz olan yer değilmi siyah çizgilerin ortasında kalan beyaz kısma bastırıp kendmize çekeceğiz değilmi doğrumu anladım

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam dir söktüm halledeceğim işyerinde söktüm şimdi ampüller evde led ampülleri takarim
ayrica şu arka sislerin birisi yanmiyor onuda söktüm soket kablo yok hatmi çekilmesi gerekiyor
sadece ampül olsaydi onuda çiftlerdim

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Tamam dir söktüm halledeceğim işyerinde söktüm şimdi ampüller evde led ampülleri takarim
ayrica şu arka sislerin birisi yanmiyor onuda söktüm soket kablo yok hatmi çekilmesi gerekiyor
sadece ampül olsaydi onuda çiftlerdim
Sis tek tarafta diğeri kedi gözü ( yansıtıcı )

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
plakalara led beyaz ampülleri taktım gece foto çekerim kedi gözüne ışık taksak mı takmasakmı sisleri çiftlesek mi

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sisleri ben çiftledim hatchbak için çok şık oldu.

memo_16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam düşük donanımlarda olmuyor tesisat bende extreme vardı onda yoktu.Şimdi excutive var onda var.
vallahi ilginç, peki tesisat nasıl ve nerden çekiliyor bir bilginiz var mı ? birde mesela daha önceden yazdığım gibi bagajda aydınlatması var örneğin arka kapılarda hoparlör içinde tesisat hazır çıktı belki vardır bilmiyorum iyice kafam karıştı sanki kimisi var demiş kimisi yok demiş en iyisi söküp kendi gözümüzle görmek galiba :D :D

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vallahi ilginç, peki tesisat nasıl ve nerden çekiliyor bir bilginiz var mı ? birde mesela daha önceden yazdığım gibi bagajda aydınlatması var örneğin arka kapılarda hoparlör içinde tesisat hazır çıktı belki vardır bilmiyorum iyice kafam karıştı sanki kimisi var demiş kimisi yok demiş en iyisi söküp kendi gözümüzle görmek galiba :D :D

Hocam açıp bir bakın siz yinede benim extreme faz 1 di onda yoktu belki sizinkinde olur.Soketli beyaz bir kablo olması gerekiyor.

memo_16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam açıp bir bakın siz yinede benim extreme faz 1 di onda yoktu belki sizinkinde olur.Soketli beyaz bir kablo olması gerekiyor.
valla extrremede yoksa authentique de hiç yoktur :D :D gerçi bi söküp bakarım ben yine :D