Clio 4 kumandadan ayna ve cam kapatma uygulaması

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her kapı kilitlendiğinde aynaların katlanması güzel ama sürekli olarak çalışması daha çabuk bozulmasına neden olmaz mı? sonucta her kilitleyişte aynaları illaki kapatmaya gerek kalmayan durumlar çoğunlukta.

sendoma

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunu ist yaptırabiliceğim yer bilen varmı?

sendoma

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yokmu arkadaşlar istda bunu yaptırabiliceğim bir yersi ?

sedattozak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar normalde clio 4'ler kapılar kilitlendiginde aynalar katlanmıyor mu?

merdempc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustadim elim rahatladiginda ilk ve kesinlikle yaptiracagim bir uygulama bu. Hatta kafamda kurdugum sistemin aynisini sen yaptirmissin hayirli olsun. Birkac ogrenmem gereken sey var eger bilgin varsa cevaplarsan sevinirim.

Daha once yetkili serviste aracimin on kapi altlarina lazer logo uygulamasi yaptirmistim. Cokta hos olmustu fakat bizim araclarda kapilar acik oldugunda kapi iclerinde yanan herhangi bir lamba olmadigindan elektrik baglantilarini aynalardan almisti servis. Hersey guzel hos derken aracin aynalar katlanmis vaziyetteyken hicbir sekildr kapilarin kilitlenmedigini farkettik ve servis cozum bulamayinca tekrar sokuldu tesisat. Bunda da buna benzer bir yan etki oldumu. Mesela eller serbest olarak degilde kumandadan kilitlendiginde kilitlenmeme veya kaatlanmama gibi.

Ayrica baglantilari kapi ici soketlerindeki hangi renkli kablolardan aldilar ve camlar icin hangi kablolara baglanti yaptilar.

Ozellikle son soruma bir cevap alabilirsem kendim bile monte ederim sistemi.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kısmetse bir hafta içinde ben cam işini yapıyorum, bittiğinde haber veririm

1 hafta geçmiş ne yaptınız ayna işini

GökhanD

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 hafta geçmiş ne yaptınız ayna işini

Hava şartları sebebi ile açıkcası garaja götürüp ilgilenmedim. Aynı esnada yapmayı düşündüğüm birkaç iş daha var, hepsini aynı esnada aradan çıkarıp burada paylaşacağım.

GökhanD

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustadim elim rahatladiginda ilk ve kesinlikle yaptiracagim bir uygulama bu. Hatta kafamda kurdugum sistemin aynisini sen yaptirmissin hayirli olsun. Birkac ogrenmem gereken sey var eger bilgin varsa cevaplarsan sevinirim.

Daha once yetkili serviste aracimin on kapi altlarina lazer logo uygulamasi yaptirmistim. Cokta hos olmustu fakat bizim araclarda kapilar acik oldugunda kapi iclerinde yanan herhangi bir lamba olmadigindan elektrik baglantilarini aynalardan almisti servis. Hersey guzel hos derken aracin aynalar katlanmis vaziyetteyken hicbir sekildr kapilarin kilitlenmedigini farkettik ve servis cozum bulamayinca tekrar sokuldu tesisat. Bunda da buna benzer bir yan etki oldumu. Mesela eller serbest olarak degilde kumandadan kilitlendiginde kilitlenmeme veya kaatlanmama gibi.

Ayrica baglantilari kapi ici soketlerindeki hangi renkli kablolardan aldilar ve camlar icin hangi kablolara baglanti yaptilar.

Ozellikle son soruma bir cevap alabilirsem kendim bile monte ederim sistemi.

Logolar konusunda hala sıkıntı var ise yardımcı olabilirim. Bağlantı yapılması gereken yer sol direkte geçen hatta soketin ince kenarında hizalı olan kırmızı ve beyaz kablolar. Doğrudan kapıya bağlı tavan lambası hattı, oraya bağladığında sorun olmuyor. (benimki bu şekilde bağlı)