Clio 4 kumandadan ayna ve cam kapatma uygulaması

merdempc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis bütün kabloları tek tek ölçüm cihazıyla falan ölçtüler ama birtürlü aynalar kapalı vaziyetteyken kapıların kilitlenmeme problemini çözemediler. Ayrıca benden habersiz aracı 1-2 kere de servisten çıkarıp sanayiye götürmüşler galiba. Ben geri dönüşlerinde yakaladım. İçeride aracımın arka kapıdan çıkmasını beklerken sigara içeyim diye ön tarafa çıktım birde baktım benim araç servisten çıkmış, gideceği yerlere gitmişte geri geliyor. Bende baktım aracı mundar edecekler hepsini sökün dedim.

Çokta güzel olmuştu meret.

VgYWmj.jpg

hakanozbil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maalesef 2014 model bir araç ama gel gelelim otomatik ayna kapanması yok reno işte nerden nasıl kısacağını şaşıyorlar

arkadaşımda Audi A3 var benden daha sonra aldı arabasını, full paket ama değil kapılar kilitlendiğinde aynalar katlansın bi düğme bile yok aynaları katlamak için, inince elle kapatıyo aynaları :))) reno ya kızacağımıza başka markalarada bakalım bence, aldığımız fiyatlarda 46bine 88bin :eyv

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maliyeti nedir bu ışıkların servis garanti konusunda bir şey diyormu?

merdempc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Isik falan deyince mesajinizi ustume alindim. Eger bana sormamissaniz kusura bakmayin simdiden.

Bu kapi alti ledlerini ben servisten faturali sekilde aldim. Normalde sadece ledlere 170 demislerdi ama pazarlikla ledler + montaj 150 tl ye anlasmistim. Garanti bozulmulamisti ve onlarinda garantisi vardi. Yalniz her servis takmiyor, disarida taktirinca da garantiyle ilgili sorun yasatiyorlar diye duymustum. Hos benim araca sa takamadilar zaten :)

GökhanD

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Işıkları ben aksaraydan 50 liraya aldım kendim taktım, isteyene yardımcı olurum zevkle

sendoma

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cevap alalamadım üstatlar. bende bu ayna kapama olayını yaptırmak istiyorum yardımcı olabilecek varmı ? ist yapan veya yaptırabileceğim bir yersi varmı ?

hakanarslan30

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
katlanan aynave camların mödülün ismini ve markasını söylermisin?

seranozturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık çok güzel olmuş.. Bu parçaların toplam maliyeti nedir? Nereden temin edebiliriz? Montajı çok zor bişey mi? Yardımcı olursanız sevinirim.. Alanya'dan selamlar..

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
On Numara çalışma olmuş, Ellerine sağlık :eyv