Fluence Hakkında Artılar ve eksiler

yasin__45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 1,6 benzinli tüplü Business 27binde fulence aracim var . araçtan genel olarak memnunum. Çok seri ve az yakiyor. 17-18kurus arası değişiyor. Şehir içi şehir dışı ortalama hesaba göre. Gazi 2.16kurustan alıyorum.biraz fazla ses alıyor gibi içeriye.

mr.sailor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
görünüşte bagaj geniş fakat süspansiyon sistemi olmadığından ve bagaj içindeki bağlantı çubuklarından dolayı tam kapasite kullanılmıyor.Eksi puan.

yasin43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar yeni bir renault kullanıcısıyım fluence 110bg otomadik edc modelini aldım. araç 2012 model 55.000 kmde donanım olarak daha konforlu olabilirmiş diye düşünüyorum en azından ses sistemi daha kaliteli ve kullanışlı olabilirmiş ve aracımı çok dik rampalarda kalkış yaparken araçta bana tuhaf gelen sesler duyuyorum sanki araç vites geçişi yapacakmışta kararsızlık yaşıyor gibi artık arızamıdır diye bile düşünmeye başladım

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar yeni bir renault kullanıcısıyım fluence 110bg otomadik edc modelini aldım. araç 2012 model 55.000 kmde donanım olarak daha konforlu olabilirmiş diye düşünüyorum en azından ses sistemi daha kaliteli ve kullanışlı olabilirmiş ve aracımı çok dik rampalarda kalkış yaparken araçta bana tuhaf gelen sesler duyuyorum sanki araç vites geçişi yapacakmışta kararsızlık yaşıyor gibi artık arızamıdır diye bile düşünmeye başladım

Merhaba, hayırlı olsun araç güle güle kullanın. Şanzıman sesi ile ilgili olarak servise giderseniz yardımcı olacaklardır (yazılım güncellemesi gerekebiliyor) ek olarak aracınızın garantisi devam ediyorsa herhangi bir ücrette alınmıyor bu işlem için. Araç donanımı ve boya değişen durumu nedir? Kaça mal oldu size?

yasin43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ama ses bence şanzumanla alakalı değil çünkü aracı alırken servis şanzumanda sıkıntı olmadığını söyledi ve üzerinden 1000 km geçti bana 42ye mal oldu değişen boya yok sıfır kokusu üzerinde bir araç orjinal paspaslarında koltuklarında gram yıpranma yok

berkcan123

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
45bin e kadar 2. el fluence almak istiyorum aile arabı olacak küçük çocuk yok hangi modeli önerirsiniz 101 -125hp arası olacak katalog aradım ama 2011 için bulamadım ben Extreme modelini düşünüyorum. ama 2011 2012 arasında farklar var mı bilemiyorum Yardımcı oalbilir misiniz ? yeni konu açmak istemedim.

bedrana34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

40 bin tl ye kadar bütçem var sorum bu paraya DİZEL-OTOMATİK aşağıdaki araçlardan hangisi daha mantıklı özellikle motor ve otomatik performansı açısından

FLUENCE Mİ 2011 EXTREME
ACCENT BLUE MU 2011 MODE
ASTRA MI 2008 ENJOY

menderes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 2011 1,6 benzinli+tüplü 110 bg ekstreme otomatik var. 15 gün kadar oldu alalı. Öncesinde 2011 Chevrolet cruze vardı. Ona göre içi çık ışıldaklı değil ama, performansından memnunum.

evrenbaskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 Fluence Icon 1.5dCi 110HP EDC sahibiyim. Aracı 3 aydır kullanıyorum.

Artıları
+Geniş iç mekan ve bagaj
+Yol tutuşu
+Yakıt tüketimi
+Konfor
+EDC Şanzımanı

Eksileri
-120'dan sonra rüzgar sesi alıyor
-Sunduğu özellikler rakiplerine göre zayıf kalıyor

Cagri_06

Çağrı ÇAĞLAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 Fluence Icon 1.5dCi 110HP EDC sahibiyim. Aracı 3 aydır kullanıyorum.

Artıları
+Geniş iç mekan ve bagaj
+Yol tutuşu
+Yakıt tüketimi
+Konfor
+EDC Şanzımanı

Eksileri
-120'dan sonra rüzgar sesi alıyor
-Sunduğu özellikler rakiplerine göre zayıf kalıyor

Yol Tutuşu,Konfor,EDC İlk Defa Mı Araç Sahibi Oldunuz ?