Fluence Trim Sesi Kesme Calismalari 1

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadranı düzelttikten sonra bu sefer araç demirlenirler bile ses gelmeye başladı tıkır tıkır bir de direklere bakayım.

Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın.

iMessage : tanseler@me.com
Twitter : @tanseler

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadranı düzelttikten sonra bu sefer araç demirlenirler bile ses gelmeye başladı tıkır tıkır bir de direklere bakayım.

Tansel hocam direkler ile gogsun birlesim yerini doldur..lakin aksam bir markete gideyim dedim inceden ince yine kadranin ordan titresim geliyor..şu siperligi elime alip evde ignesinin deligine kaadar izole edecem artik..baska ses gelecek yer kalmadi..

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tansel hocam direkler ile gogsun birlesim yerini doldur..lakin aksam bir markete gideyim dedim inceden ince yine kadranin ordan titresim geliyor..şu siperligi elime alip evde ignesinin deligine kaadar izole edecem artik..baska ses gelecek yer kalmadi..

Bana da yine kaftan siperliginden geliyor gibi geldi ama neresine bastırdıysam ses kesilmedi bir turlu. Kadran siperligi iki parçadan oluşuyor ve ikisinde sert plastik birbirine puntolanmis. Ayırsam elimde kalacak. Aralarında girebilecek bu malzeme yok çok çok dar bez bantı bile ite ite zorla soktum. Su arabaya trim sesi için harcadığım zamanla valla çocuk büyütürdüm [emoji23]

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana da yine kaftan siperliginden geliyor gibi geldi ama neresine bastırdıysam ses kesilmedi bir turlu. Kadran siperligi iki parçadan oluşuyor ve ikisinde sert plastik birbirine puntolanmis. Ayırsam elimde kalacak. Aralarında girebilecek bu malzeme yok çok çok dar bez bantı bile ite ite zorla soktum. Su arabaya trim sesi için harcadığım zamanla valla çocuk büyütürdüm [emoji23]

Bu kadran siperliginin makyajsiz kasalar icin olani daha yumusak o ses yapmaz demisti forumun birinde biri..acaba dogrumu bir arastirsana ustadim sen de..eger dogruysa direkt ondan alip cozelim meseleyi..ben yarin siperligi bi sokup bir kac km bir deneme yapacagim..ses gelmezse o siperligi varya beze bogacagim :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kadran siperliginin makyajsiz kasalar icin olani daha yumusak o ses yapmaz demisti forumun birinde biri..acaba dogrumu bir arastirsana ustadim sen de..eger dogruysa direkt ondan alip cozelim meseleyi..ben yarin siperligi bi sokup bir kac km bir deneme yapacagim..ses gelmezse o siperligi varya beze bogacagim :)

Sorma iyice paranoyak oldum arabada. Önceden müziği acınca ses duymazdım. Şimdi bangır bangır müziğin arasından inçe inçe ses geliyor deli ediyor beni. Servise sorarım yarın ama yumuşak var mi bilemiyorum.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Onu diyen benim. Bu forumda dedim

business modeli siperliği alirsaniz sorun kalmaz. Sizdeki yumuşak dokulu, business yumuşak doku değil.ya da daha önce yazdigim gibi 2’ye ayirin ve montajini yapin.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

business modeli siperliği alirsaniz sorun kalmaz. Sizdeki yumuşak dokulu, business yumuşak doku değil.ya da daha önce yazdigim gibi 2’ye ayirin ve montajini yapin.

Servise soralım bakalım ne kadar fiyat cekeler.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise soralım bakalım ne kadar fiyat cekeler.

Business olmasina dikkat edin. Referans istersede sahibinden arac ilanlarinda business plakasi verin. Çıkar

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Aykut bey 2ye ayirip icini mi dolduracagiz ve yine nasil birlestirecegiz geri..sizin konunuzdu evet sanirim kusura bakmayin o kadar forum gezdim ki animsayamadim bu forum oldugunu..tekrar bir tarif ederseniz tazelemis oluruz..ya da direkt kendi konunuzdan ilgili tarifi buraya yazar misiniz rica etsem..
Tansel hocam yarin sorarsaniz bize de haber edin..
Aykut bey bu businnes siperligi takinca bu derdimize care oluyor mu gercekten..? Denenmis ve kanitlanmis bir calisma midir bu dediginiz?