Fluence Trim Sesi Kesme Calismalari 1

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tansel hocam kadrani ve siperligi sokup bir deneme yapin bir kac km.. eger ses gelmezse bu iki parcaya yogunlasalim..ben kadrani hic sokmedim..siperliksiz test ettim ve ses azalmisti....

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olay şöyle ikisini de denedim bu arada. Siperlik sökülünce ses yok. Sadece kadran varken yanı ses yok. Siperlik kadrana baskı yapıyor ve ses buradan kaynaklanıyor. Sağdaki küçük dijital ekranın altından geliyor. Yeri buldum fakat ses kesilmiyor. Siperlik takılınca ses yapmaya başlıyor. Cidden cildiracagim artık. Hafta sonu klima mazgalların dahil on göğüste ne varsa sökeceğim baştan sona izole geçeceğim. Artık yine ses gelirse bilmiyorum ne olacak.

Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın.

iMessage : tanseler@me.com
Twitter : @tanseler

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olay şöyle ikisini de denedim bu arada. Siperlik sökülünce ses yok. Sadece kadran varken yanı ses yok. Siperlik kadrana baskı yapıyor ve ses buradan kaynaklanıyor. Sağdaki küçük dijital ekranın altından geliyor. Yeri buldum fakat ses kesilmiyor. Siperlik takılınca ses yapmaya başlıyor. Cidden cildiracagim artık. Hafta sonu klima mazgalların dahil on göğüste ne varsa sökeceğim baştan sona izole geçeceğim. Artık yine ses gelirse bilmiyorum ne olacak.

kadrani sökün siperliği takın. Yanlış yolda ilerlemeyin.

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kadrani sokup kadranin oturdugu tirnaklara sakiz bant yap tansel hocam..sonra kadrani oturt, sonra siperligi de ayni sekilde tirnaklari sakizlayip oturt bir dene..komple sokmeden bir de bunu dene.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kadrani sökün siperliği takın. Yanlış yolda ilerlemeyin.

Üstat siperlikte sorun yok onu hallettim çivi gibi milim boşluk kalmadı hatta elime alıp esnetiyorum o halde bile ses çıkmıyor. Benim sıkıntı kadrandan ya altında değen bi yer var ses yapıyor yada siperligin alt kısmı kadrana baskı yapıyor. Kadran ve siperlik arasında ince belki 1 mm sünger var. Bant gibi ikisinden ses çıkması imkansız. Ama en büyük şüphem siperligin baskısı sonucu kadranin gogse temas etmesi. Zira bozuk yolda ilerlerken lcd ekranın altından bastırınca ses kesiliyor.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Seslere kesin çözüm [emoji4] işyerinde kullanıyorum sesleri azaltıyor.cc05c6e3ea381043b5d8fe53509f2365.jpg

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seslere kesin çözüm [emoji4] işyerinde kullanıyorum sesleri azaltıyor.cc05c6e3ea381043b5d8fe53509f2365.jpg

Abi o sesi duymamak icin sagir olmak lazım öyle ince alttan geliyor ki müzik bile bastırmıyor [emoji23][emoji23]

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Abi o sesi duymamak icin sagir olmak lazım öyle ince alttan geliyor ki müzik bile bastırmıyor [emoji23][emoji23]

Bi iş güvenliği uzmanı mız vardı , bi firmaya danışmanlık yapıyor tezgahlar o kadar gürültülü ki ne kullansak sesi kesemiyoruz dedi sonra bir gün aklına bi fikir gelmiş çalışanları komple sağır işçiler ile değiştik diyor hem istihdam sağladık hemde sesi çözdüm diyor [emoji3][emoji3][emoji3] flu ları işitme engelliler e satsınlar sıfır trim sesi [emoji23][emoji23]