Fluence Trim Sesi Kesme Calismalari 1

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar , tansel hocam , aykut hocam! Siperligi soktum, gosterge kadrani soktum ustayi yanima aldim dinle bakalim dedim..Ses devam ediyor tabi..gogusun on cama birlestigi yerde bosluk var cama vuruyor gogus dedi :))
Birazdan camciya gidecegim oraya dolgu yapilacakmis..sonucu paylasirim...

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sorun tamamen çözüldü şu an arabada 0 Trim sesi

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bugun ledleri takmak icin gittigim ustamla montajdan once şu sesi bir dinleteyim dedim ama once siperligi ve kadrani komple soktuk ve ciktik yola..Duydugum o zirilti aynen devam etti..ustam şoyle bir dikkat kesildi ve cama vuruyor gogus dedi..
Bundan sonra her ihtimale karsi kadranin oturdugu yere dikine 2 sakiz banti uzunlamasina yapistirdi..kadrandako 2 tirnagi da bantladi ve yerine oturttu..sonra siperligi oturttuk..
Bu arada ben de o sigorta kutusunun oldugu plastigi ve kapinin gogusle birlestigi plastigi sokup tirnaklari bir guzel bantladim ve oturttum..
DIKKAT! sigortalarin oldugu o direksiyon altindaki ana plastigi sokup mutlaka tirnaklarini sakizlayin..
Sonra neyse ledlerimizi taktik 10 numara oldu onu diger basligimda videosunu ve fotosunu koyacagim
Ustamla vedalasip yola ciktim.Ayni ses devam ediyor..hemen ustamin tarif ettigi oto camciya cektim..Adama durumu anlattim, anladim abi dedi.. ve iceri gidip hani şu pencerelerimizi kisin soguga karsi bir kopuk bantla izole ederizya ona benzer bir bant ile geldi..rengi siyah.
Cam ile gogusun birlestigi araligi boydan boya olcup banti kesti ve dibine kadar itekleyip dolguyu bitirdi..10 tl verdim ve yola ciktim..
AMAN YARABBI! araba bildiginiz boyut atladi..Ne trim sesi ne plastik sesi ne citirti..sanayiden eve 12 km hic teyip acmadim ve surekli dinledim..o sesten ve diger seslerden eser yok..kadran siperlik torpido v.s komple bantlamistim zaten..cami da doldurunca sifir ses.. Sadece lastik ve yolun sesi geldi kasislerde tok bir alman arabasi tarzi olustu sesler kesilince..
Su an araba tam olarak istedigim kivama geldi..Darisi sizlerin de basina..Sorulariniz olursa seve seve yanitlarim..
Trim sesi kaderimiz degil!

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
keje, tansel, aykut üç üstad iyi emek verdiniz ses kesme işine. sıkı çalışmalar güle güle kullanın :eyv

fabrika mühendisleri sizi takip etse fena olmaz yani:)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
keje, tansel, aykut üç üstad iyi emek verdiniz ses kesme işine. sıkı çalışmalar güle güle kullanın :eyv

fabrika mühendisleri sizi takip etse fena olmaz yani:)

Hala kesilmedi bu arada [emoji23][emoji23] sinirden guluyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi