Fluence Yol Tutuşu Oylaması

Yol Tutuşu

• 1

Oy: 7 6.4%
  • 2

Oy: 1 0.9%
  • 3

Oy: 2 1.8%
  • 4

Oy: 3 2.7%
  • 5

Oy: 15 13.6%
  • 6

Oy: 13 11.8%
  • 7

Oy: 32 29.1%
  • 8

Oy: 24 21.8%
  • 9

Oy: 6 5.5%
  • 10

Oy: 7 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    110

kaptan47

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 verdim sebebi 150 ile giderken birden bire yolun kapalı oldugunu gördüm frene basmaya fırsat olmadanyan seride tam bir L dönüşü yapmak zorunda kaldım önce allah sonra araba beni kurtardı sonrasında saga cektim baktımki z rotu patlamış :) dengedeki en önemli parça.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 verdim sebebi 150 ile giderken birden bire yolun kapalı oldugunu gördüm frene basmaya fırsat olmadanyan seride tam bir L dönüşü yapmak zorunda kaldım önce allah sonra araba beni kurtardı sonrasında saga cektim baktımki z rotu patlamış :) dengedeki en önemli parça.

Gecmis olsun.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.

kaptan47

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkur ediyorum arkadaşlar.

Redlife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. bende ön lastikler 225 45 17 arkada 245 45 17 lastikler mevcut şu anda yol tutuşu gayet iyi ve dengeli ancak orjinal lastiklerinde virajlarda atma oluyordu. Arac önden çekişli oldugundan biraz topluyor ama yinede hissedilir bir atış vardı. Geniş lastikler hem fren mesafesini hemde yol tutuşunu ciddi anlamda arttırdı. Tabiki biraz yakıt artışı oluyor ama çok ta göze batmıyor.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yol tutuş disinda olacak belki ama aracın koltuğunu en alta indirdiğimde sürüş pozisyonu yüksek kalıyor. 2-3 cm daha asagida oluşaymış güzel olacakmış.

Hızlı dönüş için alıntı yaparak cevaplayın
Instagram : @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 üzerinden zorlamayla 7 verdim. Babamın aracı olan focus ile geçtiğim yerden ve geçtiğim hız ve şekilde geçtim, viraja girer girmez frene ve direksiyona müdahale etmek zorunda kaldım. Virajdan çıktığım anda karnımda kelebeklenme ve dizlerimde uyuşma hissettim. Galiba araç beni oldukça heyecanlandırdı. Düz yolda sorun yok 200 ile giderken bile direksiyonu bıraktıracak kadar güven veriyor ancak virajlara sakin yavaş ve dengeli girmek lazım bu arabayla.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
puanlara şöyle bi baktım. 1, 3, 4 verenler var. anlaşılan aksiyon yaşattı bu araç sizlere:) benden 8 çalıştı. bir focus değil, bu gerçeği bilerek yolda limitleri zorlamıyorum

Son düzenleme:

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Moose test yazıp arayınca değişik araçların yol tutuş testleri mevcut fluence da GT versiyonun testine denk geldim şu video dikkatimi çekti şaşırdım açıkçası Mercedes diyoruz ama herşey Yıldız da bitmiyor demek https://youtu.be/NbpWpFj4JY4