Hatanın bedelinin müşterinin ödemesi yorum sizin

memo_16

Bilgi Girilmemiş
suç bayide çünkü bayi sipariş ekranına ne düşüyorsa fabrika ona göre o aracı üretiyor, hatta siz siparişi verdiğiniz andan itibaren şasi nosu, tahimini teslimat tarihi falan beli olur ve fabrikadada araç banttayken araç sizin isminize üretilir :eyv

ebc23

Engin Burak ÇAKIR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Faturada 16" jant yazıyorsa vermek durumundalar,her türlü alırsın o jantı ve lastiklerini...
abi durumu ilettim ben müşteri hizmetlerine bana özür dileriz hata olmuş diyeceklerine kendilerince bi hesap bi fiyat çıkardılar karşıma tüketici haklarıyla bir görüşme gerçekleştirip ilerleyen sürede hakem heyetleri yada tüketici mahkemelerine başvurmayı düşünüyorum tabiki ama şaşırdım açıkcası yani bu kadarda olmaz diye düşünmüştüm...

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakkınızı arayın mutlaka sonuç alırsınız.

purmol

Bilgi Girilmemiş
Ben olsam o arabayla o plazaya dalarım . Hem parasını alıcaklar hem 15 vericekler hem mağduriyet i gidermicekler , bir de kalkıp üstüne para istiyecekler . Yok öyle bi dava .

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi durumu ilettim ben müşteri hizmetlerine bana özür dileriz hata olmuş diyeceklerine kendilerince bi hesap bi fiyat çıkardılar karşıma tüketici haklarıyla bir görüşme gerçekleştirip ilerleyen sürede hakem heyetleri yada tüketici mahkemelerine başvurmayı düşünüyorum tabiki ama şaşırdım açıkcası yani bu kadarda olmaz diye düşünmüştüm...

Faturada varsa eşşek gibi verecekler o jantıda lastiğide. Sakın peşini bırakmayın beş kuruşta vermeyin

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ebc23

Engin Burak ÇAKIR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renonun bu konuya karşı duyarlı olması gerekiyor, her geçen gün kulaktan kulağa bu olaylar geniş kitlelere ulaşıyor. Forumda bir çok yazışmalarda sık sık şu cümlelerle karşılaştım "renonun klasik olayı" bu sadece clio 4 konusunda değil demek, tüm modellerinde de böyle sıkıntılar yaşattılar. Bakın ben fordcuyum diye söylemiyorum ama Ford fiesta yeni kasaları 2012 Eylül ayında üretmeye başladı. Türkiye'de piyasaya 2013 Mart ayında çıkardı ve tüm bayiilerindeki satış elemanları 15, 20 gün Istanbul merkezde arabanın tanıtımı ve özellikleri konusunda eğitim aldılar.
aykut abi şöyle bi baktım zaten en çok şikayet gördüğüm kadarıyla reno'da var gibi duruyor diğer markaları çok bilmiyorum açıkcası babamın arabasıda megane II onda sorun yaşamadığımız için güvenerek aldıkta tabi böyle olacağını düşünmemiştik hiç...

ebc23

Engin Burak ÇAKIR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğim gibi bayii pek ilgilenmek istememiş. Klasik cümleler kurarak geçiştirmiş. Lansman beni ilgilendirmez katalogda 16 jant yazıyorsa vereceksin o jantları. Yok matbaa yanlış basmış. İnternet sitesi yanlış yazmış seni bağlamaz. Eğer matbaa yanlış yazmışsa( ki böyle bir ihtimal yok) Orada satış danışmanları var size bilgi vermeleri gerekirdi... Demek ki satış elemanları boşa duruyor orada....
şu an itibariyle sadece ne olursa olsun satmakla ilgililer bencede en azından bu vb konularda bilgi vermeleri gerekirdi normalde pakette durum bu ama bu araçta durum şu demeleri gerekirdi aracı aldıktan sonra farkettim olması gereken jantlarda aliminyum alaşımlı değil ama 16" olacaktı iki gün sonra jant alacak durumda olduğumda bide lastik derdine düşmeyecektim...

ebc23

Engin Burak ÇAKIR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben olsam o arabayla o plazaya dalarım . Hem parasını alıcaklar hem 15 vericekler hem mağduriyet i gidermicekler , bir de kalkıp üstüne para istiyecekler . Yok öyle bi dava .
şimdiki durumları çok orjinal bir kaç tane insan psikolojisinden anlayan insanlara aratıyorlar beni sakin sakin konuşuyor o adam bebeğe ninni anlatır gibi siz ne derseniz deyin anlıyorum diyor sakince ve sonuçta geçiştiriyorlar seni arabayla dalma konusuna gelince sonuçta benim işime yarayacak durum oluşmayacağı için başımın ağrımasından başka bi durum oluşmayacak :)

ebc23

Engin Burak ÇAKIR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
suç bayide çünkü bayi sipariş ekranına ne düşüyorsa fabrika ona göre o aracı üretiyor, hatta siz siparişi verdiğiniz andan itibaren şasi nosu, tahimini teslimat tarihi falan beli olur ve fabrikadada araç banttayken araç sizin isminize üretilir :eyv
kardeş şimdi durum şu ki ben sipariş vermedim arabayı bayii'de araba vardı gördük hesabımıza uydu almaya karar verdik zaten çelik jant olmayacağı içinde lastikleri inceleme fırsatım dahi olmadı daha doğrusu o hevesle heyecanla bir an önce olsun bitsin istedim gerek duymadım kontrol etmeye 0 arabadan böyle bişeyle karşılaşabileceği kaç insanın aklına gelirki :S