Hatanın bedelinin müşterinin ödemesi yorum sizin

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault yaptığı hatalar ile Türkiye'de satışlarını azaltıyor farkında değil.

BURAK.34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonuç ne oldu çok merak ettim ?

karaşimşek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de aynı problem oldu sonuç alamadık resmen megane 2 jantları kakalamışlar

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şahsen ben Renault dışında bir markada görmedim böyle donanım listesinde yazanla aracın üzerindekinin farklı olması durumunu...

ebc23

Engin Burak ÇAKIR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonuç diye bişey yok açıkcası okul bitti iş başladı o iş bu iş derken hakkımızı arama kültürüde gelişmemiş içimizde ne notere gittik ne dava açabildik kabullenme sürecini yaşamaktayım...

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonuç diye bişey yok açıkcası okul bitti iş başladı o iş bu iş derken hakkımızı arama kültürüde gelişmemiş içimizde ne notere gittik ne dava açabildik kabullenme sürecini yaşamaktayım...
kardeşim bence hiç kabullenmemelisin. faturanda yazan parçayı vermek zorundalar.. hakkını araman lazım ki böyle ucuz numaralara girişen herkimse başkalarınında aynı şekilde canını yakmasın. nasılsa sorun çıkmıyo deyip bi başkasına belki senin bir yakınınada aynı hatayı yapacaklar. bence sonuna kadar ara hakkını. sonuçta o faturada senin ne aldığın yazıyor ve faturanın altında o firmanında imzası var. hertürlü alırsın hakkını

ebc23

Engin Burak ÇAKIR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaman aşımı veya benzeri bir olayla karşılaşma ihtimalimiz varmı acaba onuda öğrenmek lazım bundan sonra sonuçta dava açtığımızda bize araba olmuş 10000 km aradan geçmiş 6 ay şimdimi aklınıza geldi muhabbeti olurmu onu öğrenmek lazım...

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kayıtlarında eğer jant görünüyorsa araç verildikten sonra geçmiş olsun.

ebc23

Engin Burak ÇAKIR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kendi kayıtlarını bilemem faturama yansıtılan 16" bendeki 15" şikayet ettiğim zaman yapılan savunmaya görede ellerindeki belgelere göre uygunluk belgesinde 15" mişmiş

fblorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar clio kataloğunda aynen şöyle yazıyor :Renault Broşürde tanıtılan ve görüntülenen araç ve aksesuarların özelliklerini her an değiştirme hakkını saklı tutar.Bu değişiklikler en kısa sürede yetkili satıcılara bildirilir. Ben de 2 gün önce clio aldım ve dediğiniz gibi 15" dandik jantları vereceklerini söylediler :(