Hatanın bedelinin müşterinin ödemesi yorum sizin

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
normalde Ankara'da yaşıyorum abi Trabzon'da son dönem bu dönem Ankara'ya döndüğümde daha rahat bu işlerle uğraşabileceğim için sanırım Ankara'da şikayet edeceğim

​Aradan fazla vakit geçmesinde,bir mail olsun şikayete başlangıç tarihinin adı konsun bence.

ebc23

Engin Burak ÇAKIR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sana vaad edilenle verilen arasında fark varsa ve bu faturada belirtilmişse ayıplı mal statüsünde dava açar ve kazanırsın...
inşallah abi hukuki boyutunu bilemiyorum tabi ama davayı kazansakta büyük ihtimalle sadece bana lastik jant takımını gönderip (ki bu süre ne kadar olacak Allah bilir) işin üstünü örtecekler ben sevmiyorum şu ülkede böyle şu ülkede şöyle demeyi kendi ülkemi çok seviyorum fakat maalesef bizim ülkede davayı kazandığımızla kalıyoruz gelişmiş bi ülkede adamın lisansına 1 ay satış yasağı getiriyorlar böyle durumlarda tazminat ödemeye mahkum ediyorlar biz sadece hakkımızı olanı onca yıpranma payına rağmen ancak alabileceğiz oda tabi alabilirsek :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Dediğim gibi kıyıda köşede birşeyler muhakkak yazıyordur. Sizin elinizdeki fatura ile teslim edilen araç donanımlarının birbiri ile uyuşmaması sizin en büyük kozunuz. Bu koz ile firmayı köşeye birazda olsa sıkıştırabilirseniz, maduriyetinizi pardon diyerek ya telafi ederler.

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç kendiniz debelenmeden direk bi avukatla görüşün o yönlendirsin.Fatura elinizde ve farklı mal vermişlerse kesinlikle alırsınız o malı tek kuruş ödemeden.Neden 850TL ödemeyi önerdinizki hiç gereği yok. Davayı da trabzondan açın daha hızlı sonuç alırsınız ankarada gecikir işler.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault'ta sıfır araç sorunları Clio 4 ile başladı bence çünkü daha önce bu kadar çok şikayet ve sorun yoktu. Bence hakkınızı sonuna kadar aramalısınız.

velituncez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok üzücü bir durum.öncelikle sabir edip dava acmak gerekir. Renault ile hic muhattap olmayin mutlaka kazanirsiniz davavi.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuda sonuna kadar haklısınız çok üzüldüm bu duruma..

Calavera

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.Üzücü ve heves kırıcı bir durum.Umarım en kısa zamanda çözüme ulaşır

ebc23

Engin Burak ÇAKIR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault'ta sıfır araç sorunları Clio 4 ile başladı bence çünkü daha önce bu kadar çok şikayet ve sorun yoktu. Bence hakkınızı sonuna kadar aramalısınız.
daha önce megane II'yide sıfır almıştık ve o kadar memnun kalmıştık tek sorun kapı kolları soyulmuştu o kadarda problem etmemiştik o yüzden ilk tercihimi reno'dan yana kullanmıştım sonra diğer markalarıda gezince yok dedim ya kesin reno olmalı ancak bu kadar sorun biraz fazla oldu maalesef. şikayetlerle alakalı siteden gördüğüm kadarıyla megane 3'lerinde ciddi sorunları varmış galiba clio ile başlamamış olsa gerek...

Hiç kendiniz debelenmeden direk bi avukatla görüşün o yönlendirsin.Fatura elinizde ve farklı mal vermişlerse kesinlikle alırsınız o malı tek kuruş ödemeden.Neden 850TL ödemeyi önerdinizki hiç gereği yok. Davayı da trabzondan açın daha hızlı sonuç alırsınız ankarada gecikir işler.
ben 850 tl'yi siyah alüminyum alaşımlı jant için önerdim yoksa 16" flex wheel için öyle bir teklifim yok eğer siyah mümkün değil kendi takımınızı gönderelim derlerse 5 kuruş para vermek gibi bir niyetim yok bugün tüketici mahkemesinden süreci nasıl başlatacağımı öğrendim zaten önümüzdeki hafta içi avukat bi tanıdığımız var onunla irtibata geçtim ve onunla belgelerle birlikte konuşacağız sonrada süreç başlayacak inşallah inşallah dediğiniz gibi sonuçlanır....

Geçmiş olsun.Üzücü ve heves kırıcı bir durum.Umarım en kısa zamanda çözüme ulaşır
kesinlikle çok hevesimi kıran bir durum oldu güzel bi jant takımda bulmuştum 16" sonradan lastiklerin 15" olduğunu öğrenmek çok keyfimi karçırdı...

meken1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet ben cede bayi bek ilgilenmemiş beni aracımda da aynı sıkıntı oldu aracı alırken bayiyi uyardım bir haftasonra normal jantları takıldı