Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ilk dün aldım bu sesi depo son 2 kademe idi kırmızı alan olunca o yüzden sanmıştım. Hava sabah -13 derece iken yola çıktım. 120 km sonra bu sesin gelmesi de garip geldi. Katkı maddesi koyucaz dediler ben koydurmadan çıktım. Servisin dediği bu. yakıt pompası veya filtresi tam bilmiyorum. Artık sıradaki hatayı bekliyorum :sarhoş

O ses yazilimsal bi hata bence

Sent from my iPhone using Tapatalk

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama kadjarlarin bazilarinda yakit pompasiyla alakali sikintilar oldugunu okumustum, garantiden degisiyorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorunun çözülmesi güzel Denildiği gibi yeni çıkan tüm araçlar için ilk bir yıl beklemek gerek.

Kadjara gelince oldukça dikkat çekici bir araç .Icon donanımdaki standart özellikleriyle reklam yapsa daha çok ilgi çeker .Geri görüş kamerasına kadar standart , dizel otomatik ve bu donanımdaki fiyatlar neredeyse C sınıfı dizel otomatiğe yakın ,verilen tüketimler de C sınıfı seviyesinde.

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar,

benım aracımda star-stop çalıştıktan 10 sn sonra arkadan acayıp bir ses gelıyordu ( fren balataları dıskı tam tutmazda gıcırtı benzerı bır ses cıkar onun gibi) sorunu buldular, mazot pompasındanmış, değiştirdiler (fransa'dan parça geldi) daha sonra o ses yok oldu.

MURATYUSUF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
trim sesleri GİDERMEK için WD40 DİYE BİR İŞLEM DUYDUM. BİLGİSİ OLAN VARMI

hha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı karne gunlerı evet taze sıcak gelısmelerle gene ben buradayım

https://www.youtube.com/watch?v=OgtuycWAU_w&feature=youtu.be

aktif fren sistemi kontrol ettirin uyarı sı MACERA kaldıgı yerden devam edıyor reno muhendıslerı aracımda her sey normal hııc sorun yok bu donanım ve ozellıkler extra

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

hha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tesekkur ederım bu sorunları tek tek tespıt edıp tum reneo turkıye ıspanya fransa ılede paylasıyorum (turkıye her sey normal dedi sımdı baska bır servısle randevum var ) avrupadan cevap yok