Kış lastiği alan,düşünen vs

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Kadjar in jant olculeri 215 60 17 mis ben 205 55 17 aklimda kalmis ilk sayfada bi arkadas yazmis bu olculeri ama onlar kadjarin degil
Ben dün taktırdım Petlas.Kışın gelmesini bekliyoruz artık.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m.ali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar, benim aracımdaki, 19 inç jantlara, kış lastiği için lastikleri sökme-takma işleminde gerek jantların çizilmesi ve/veya deforme olmaması gerekse kış şartlarından dolayı lastik yanağının daha yüksek olması açısından, 17 inç jant satın alarak, satın aldığım bu jantlara 215/60/17 kış lastiği taktırdım, fakat malesef ankaradaki bayilerde yeni jantlar için, gerekli olan 4 adet lastik basınç sensörü bulamadım, bursadaki ana distbürötörde de yokmuş, aracım bu sebeple sürekli olarak, lastik arızası ikazı göstermektedir. yurt dışından ne zaman geleceği de belli değil.
Bu nedenle sizleri de bu konuda bilgilendirmek ve bulunduğunuz şehirlerde lastik basınç sensörü varlığı konusunda bilginiz olursa, satın almam için bilgi paylaşımında bulunmanız açısından sizlerede duyurmak isterim.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende dun taktirdim. Lassa snoways 3 kis lastiği. 205 55 16

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar, benim aracımdaki, 19 inç jantlara, kış lastiği için lastikleri sökme-takma işleminde gerek jantların çizilmesi ve/veya deforme olmaması gerekse kış şartlarından dolayı lastik yanağının daha yüksek olması açısından, 17 inç jant satın alarak, satın aldığım bu jantlara 215/60/17 kış lastiği taktırdım, fakat malesef ankaradaki bayilerde yeni jantlar için, gerekli olan 4 adet lastik basınç sensörü bulamadım, bursadaki ana distbürötörde de yokmuş, aracım bu sebeple sürekli olarak, lastik arızası ikazı göstermektedir. yurt dışından ne zaman geleceği de belli değil.
Bu nedenle sizleri de bu konuda bilgilendirmek ve bulunduğunuz şehirlerde lastik basınç sensörü varlığı konusunda bilginiz olursa, satın almam için bilgi paylaşımında bulunmanız açısından sizlerede duyurmak isterim.

tanesi 75 e satan da var 4 ünü 600 e satanda

http://www.sahibinden.com/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning?query_text=lastik+basınç+sensörü

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul

m.ali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hiç bir renault servisinde , hatta RENAULT Türkiyede yokk

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul

m.ali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorabildiniz mi ? Birde sizin araç modeli nedir ?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkür ederim, sorunu renaut a mail olarak yazdım, onlar ertesi gün beni arayarak,
ankaradaki yetkiki servislerden birine lastik basınç sensörlerini gönderdiler.
aracıma monte edilerek sorun çözüldü.
İlk kez renautl araç almıştım.çok kısa sürede göstermiş oldukları duyarlıktan menmun oldum.
renault türkiye ye buradan teşekkür ederim.